Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Warsztaty plastyczne w miejskiej bibliotece


Różnorodne techniki plastyczne z użyciem kilku rodzajów farb, kredek, plasteliny i modeliny ćwiczyły w praktyce uczestniczki wczorajszych warsztatów w miejskiej bibliotece. 23 marca takie warsztaty dla  pracowników mławskich szkół i instytucji zorganizowały Stowarzyszenie Radzanowia i Miejska Biblioteka Publiczna w Mławie, a poprowadziła je reprezentantka jednej z firm produkującej materiały do zajęć plastycznych.


Uczestniczki warsztatów w ciągu dwugodzinnych zajęć, nie tylko dowiedziały się jakich materiałów użyć i jakie techniki zastosować przy zajęciach plastycznych z dziećmi. Pod okiem instruktora, krok po kroku wykonały kilka prostych prac plastycznych, przekonując się jakie są tego efekty. Z racji zbliżających się  Świąt Wielkanocnych, właśnie takie motywy przewijały się w wykonywanych przez uczestniczki warsztatów pracach.

– Poznanie się to początek, trzymanie się razem to rozwój, a praca razem to sukces. I my właśnie dzisiaj, też ten sukces osiągniemy –  mówił o warsztatach Maria Świtoń dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x