Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Srebro Kuciejczyka na mistrzostwach Polski weteranów


Henryk Kuciejczyk zameldował się na starcie tegorocznej edycji mistrzostw Polski weteranów w biegach przełajowych. Na dodatek zawodnik mieszkający na co dzień w Szydłowie nie ograniczył się do samego udziału.

KSP Mława nabór

Po medal w kategorii open nie sięgnął. Złoto na dystansie 10 kilometrów zgarnął Henryk Dzięgielewski z Płońska. Na drugim miejscu uplasował się Mariusz Pawłowski z Kurzętnika, na trzecim Krzysztof Pietrzyk z Koluszek.

Szydłowianin skupił się na walce o jak najlepszy wynik w kategorii wiekowej M55. Pilnował szczególnie Wojciecha Więckowskiego z Niesłuchowa. Na półmetku tracił do niego zaledwie cztery sekundy.

Niestety tej straty nie dało się zniwelować. Wręcz przeciwnie, konkurent z powiatu płockiego jeszcze powiększył swoją przewagę. Ostatecznie na mecie wynosiła dwadzieścia dwa oczka. Na pocieszenie Kuciejczyk uplasował się na drugim miejscu w swojej grupie wiekowej. W zestawieniu generalnym był na 22. pozycji.

 – Jak na pierwszy start w nowym sezonie, to jestem zadowolony – wyjaśnia nasz zawodnik, omawiając krajowy czempionat. – Mam moc, siłę ale nie mam zdrowia. Odnowiła się kontuzja na zbiegu po około 1,5 km. Jednak wytrzymałem do końca – dodaje.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz