Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Coraz więcej zniszczonych lampZniszczenia lamp ulicznych na terenie Mławy stają się poważnym problemem. Uszkodzeniu ulegają zwykle słupy, wyginane prawdopodobnie na skutek uderzeń samochodów.

W ostatnim czasie uszkodzone zostały lampy na ulicach Turystycznej, Kopernika, Aleja Marszałkowska, Dalekiej i Polnej (ta ostatnia, po niedawnej przebudowie, nie została jeszcze nawet oficjalnie oddana do użytku!). Koszt postawienia nowej lampy to ok. 7 tys. zł. Wymienione tu przypadki dają łączną kwotę ok. 35 tys. zł.

Do zniszczeń mogli się przyczynić nieostrożni kierowcy, dlatego apelujemy do wszystkich automobilistów o rozważną jazdę. Uderzenie autem w słup wiąże się z kosztami ponoszonymi zarówno przez właściciela pojazdu, jak i przez miasto, a co za tym idzie – przez wszystkich mieszkańców. Prosimy także osoby, które są świadkami zdarzeń, w konsekwencji których dochodzi do uszkodzeń lamp, aby informowały o tym urząd miasta (tel.: 23 654 33 82) bądź straż miejską (tel.: 986 lub 23 654 64 34).

Mieszkańców Mławy oraz kierowców korzystających z ronda Jana Pawła II, z pewnością ucieszy wiadomość, że wkrótce zostanie zamontowana tam nowa lampa. Do 27 marca oświetlenie zainstaluje spółka Energa Oświetlenie.

źródło: KN, MG/UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławiak
Mławiak
4 lata temu

Straż Miejska niech zacznie jeździć na rowerach lub spacerki będzie więcej widziała a nie tylko samochodem nie widzą samochodów źle zaparkowanych jak nikt im nie pokaże.

Gospodyni domowa
Gospodyni domowa
4 lata temu

Trzeba zamawiać towar pełnowartościowy od renomowanych producentów, a nie towar z odrzutów i wszystko będzie ok.
Człowiek biedny powinien kupować rzeczy markowe, bo wystarczają na lata, a nie byle co, co trzeba wyrzucać po kilkakrotnym użyciu.

Gall Anonim
Gall Anonim
4 lata temu

Pomijając kwestię „postarzania produktu” przez producentów, to tak, masz rację.

ramzes
ramzes
4 lata temu

Trafiłaś w dziesiątkę. Lepiej jest płacić więcej pieniędzy za „markowy” produkt który znana firma wyprodukowała w Chinach z chińskich komponentów o chińskiej jakości. Ale jaki banan na twarzy jest zaszpanować przed znajomymi logiem znanej marki.. bezcenne. Nawet kosztem nabicia kasy komuś za coś co mniej znana firma wyprodukowała w takiej samej a czasem nawet lepszej jakości 🙂

Gospodyni domowa
Gospodyni domowa
4 lata temu
Reply to  ramzes

Mądry, najpierw sprawdza co kupuje, odzież, obuwie można ocenić po dotyku, jakości szycia, jakości materiału oraz renomie firmy (opinie o formie produkującej).
Informacje o sprzęcie i podzespołach używanych do jego produkcji można znaleźć jak się chce, nie tylko Chińczycy produkują. Określenie markowy jest ogólnikiem, skrótem, ale Ty ramzes tego nie potrafisz zrozumieć, nie umiesz czytać między wierszami, ale to Twój problem.
Odnośnie tematu:
te słupy oświetleniowe wykonywała pewnie taka sama firma jak ta co łata nasze miejskie drogi (łata na łacie i dziura w łacie), a my kupujemy, płacimy, bo jest 2zł taniej, czy warto oszczędzać 2zł tracąc na jakości?

ramzes
ramzes
4 lata temu

Za to Ty potrafisz ocenić czy te słupy oświetleniowe wykonywała ta czy inna firma bo ich jakość jest wg Ciebie niska 🙂 Wytykasz że „Informacje o sprzęcie i podzespołach używanych do jego produkcji można znaleźć jak się chce, nie tylko Chińczycy produkują” a sama jakoś nie potrafisz sprecyzować, jaka firma wykonała owe słupy, tylko opierasz się na swoich domysłach 🙂 A swoją drogą po czym poznajesz, że wykonała je „taka sama firma jak ta co łata nasze miejskie drogi”? Po tym, że słupy zostały uszkodzone po uderzeniu autem bądź wandalizmom? To bardzo interesujące i ciekawe 🙂

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x