Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Udany rewanż Sądu Rejonowego nad Urzędem Skarbowym


Słoneczne ogrody Mława

Do bardzo dobrego pojedynku doszło pomiędzy Sądem Rejonowym a Urzędem Skarbowym.

Zespoły te zmierzyły się bowiem w finale ubiegłorocznej edycji. Wówczas lepszą okazała się drużyna Urzędu Skarbowego. W tej edycji ligi, te drużyny spotkały się już w półfinale. Do ósmej kolejki mecz był bardzo wyrównany. W dziewiątej, świetną dyspozycję zaprezentował Olgierd Zimnowodzki, który rzucił dla swojego zespołu 196 p. Tym samym zapewnił on awans Sądowi do Finału Czwartej  edycji Ligi Urzędowej. Sąd ostatecznie wygrał 596 do 573.

W drugim półfinale Mławska Hala Sportowa zmierzyła się z drużyną Gminy Wieczfnia Kościelna. Do piątej kolejki MHS prowadził czterdziestoma  punktami i był jedną nogą w finale. Jednak szczęśliwa passa nie trwała długo i w następnych kolejkach zdecydowanie zaczęli wygrywać zawodnicy z Gminy Wieczfnia Kościelna. Po dziewiątej kolejce to właśnie Wieczfnia objęła  prowadzenie i nie  oddała go do końca meczu wygrywając  561 do 512.

W finale Wieczfnia zagra z Sądem Rejonowym, natomiast Urząd Skarbowy z MHS zagrają o trzecie miejsce.

 W klasyfikacji indywidualnej mężczyzn na pierwszym miejscu Paweł Koronowski  z Urzędu Skarbowego ze średnią 170,1. Drugie Miejsce zajmuje  Olgierd Zimnowodzki ze średnią 159,9 trzecie miejsce zajmuje Bogdan Mórawski  z Gminy Wieczfnia Kościelna (158 średnia).

W klasyfikacji indywidualnej Kobiet  pierwsze miejsce Katarzyna Tobolska (126,2 Urząd Skarbowy) drugie miejsce przypadło Grażynie Han 125,8 a trzecie Ninie Sztubie-Wieczorek 125,5 obie panie z Urzędu Pracy.

źródło i fot. Kręgielnia Planeta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500