Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Udany rewanż Sądu Rejonowego nad Urzędem Skarbowym


KSP Mława nabór

Do bardzo dobrego pojedynku doszło pomiędzy Sądem Rejonowym a Urzędem Skarbowym.

Zespoły te zmierzyły się bowiem w finale ubiegłorocznej edycji. Wówczas lepszą okazała się drużyna Urzędu Skarbowego. W tej edycji ligi, te drużyny spotkały się już w półfinale. Do ósmej kolejki mecz był bardzo wyrównany. W dziewiątej, świetną dyspozycję zaprezentował Olgierd Zimnowodzki, który rzucił dla swojego zespołu 196 p. Tym samym zapewnił on awans Sądowi do Finału Czwartej  edycji Ligi Urzędowej. Sąd ostatecznie wygrał 596 do 573.

W drugim półfinale Mławska Hala Sportowa zmierzyła się z drużyną Gminy Wieczfnia Kościelna. Do piątej kolejki MHS prowadził czterdziestoma  punktami i był jedną nogą w finale. Jednak szczęśliwa passa nie trwała długo i w następnych kolejkach zdecydowanie zaczęli wygrywać zawodnicy z Gminy Wieczfnia Kościelna. Po dziewiątej kolejce to właśnie Wieczfnia objęła  prowadzenie i nie  oddała go do końca meczu wygrywając  561 do 512.

W finale Wieczfnia zagra z Sądem Rejonowym, natomiast Urząd Skarbowy z MHS zagrają o trzecie miejsce.

 W klasyfikacji indywidualnej mężczyzn na pierwszym miejscu Paweł Koronowski  z Urzędu Skarbowego ze średnią 170,1. Drugie Miejsce zajmuje  Olgierd Zimnowodzki ze średnią 159,9 trzecie miejsce zajmuje Bogdan Mórawski  z Gminy Wieczfnia Kościelna (158 średnia).

W klasyfikacji indywidualnej Kobiet  pierwsze miejsce Katarzyna Tobolska (126,2 Urząd Skarbowy) drugie miejsce przypadło Grażynie Han 125,8 a trzecie Ninie Sztubie-Wieczorek 125,5 obie panie z Urzędu Pracy.

źródło i fot. Kręgielnia Planeta

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz