Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Udany rewanż Sądu Rejonowego nad Urzędem SkarbowymDo bardzo dobrego pojedynku doszło pomiędzy Sądem Rejonowym a Urzędem Skarbowym.

Zespoły te zmierzyły się bowiem w finale ubiegłorocznej edycji. Wówczas lepszą okazała się drużyna Urzędu Skarbowego. W tej edycji ligi, te drużyny spotkały się już w półfinale. Do ósmej kolejki mecz był bardzo wyrównany. W dziewiątej, świetną dyspozycję zaprezentował Olgierd Zimnowodzki, który rzucił dla swojego zespołu 196 p. Tym samym zapewnił on awans Sądowi do Finału Czwartej  edycji Ligi Urzędowej. Sąd ostatecznie wygrał 596 do 573.

W drugim półfinale Mławska Hala Sportowa zmierzyła się z drużyną Gminy Wieczfnia Kościelna. Do piątej kolejki MHS prowadził czterdziestoma  punktami i był jedną nogą w finale. Jednak szczęśliwa passa nie trwała długo i w następnych kolejkach zdecydowanie zaczęli wygrywać zawodnicy z Gminy Wieczfnia Kościelna. Po dziewiątej kolejce to właśnie Wieczfnia objęła  prowadzenie i nie  oddała go do końca meczu wygrywając  561 do 512.

W finale Wieczfnia zagra z Sądem Rejonowym, natomiast Urząd Skarbowy z MHS zagrają o trzecie miejsce.

 W klasyfikacji indywidualnej mężczyzn na pierwszym miejscu Paweł Koronowski  z Urzędu Skarbowego ze średnią 170,1. Drugie Miejsce zajmuje  Olgierd Zimnowodzki ze średnią 159,9 trzecie miejsce zajmuje Bogdan Mórawski  z Gminy Wieczfnia Kościelna (158 średnia).

W klasyfikacji indywidualnej Kobiet  pierwsze miejsce Katarzyna Tobolska (126,2 Urząd Skarbowy) drugie miejsce przypadło Grażynie Han 125,8 a trzecie Ninie Sztubie-Wieczorek 125,5 obie panie z Urzędu Pracy.

źródło i fot. Kręgielnia Planeta

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x