Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szkolny dzień talentów w „budowlance”


Pierwszy dzień wiosny to tradycyjny dzień wagarowicza. Zwykle szkoły w tym dniu starają się nieco złagodzić uczniom ich codzienne obowiązki i zapewnić dodatkowe atrakcje, zachęcające do pobytu w szkole. Tak działo się również 21 marca w Zespole Szkół nr 1 w Mławie.


Po kilku godzinach porannych zajęć szkolnych dalsza część pierwszego dnia wiosny miała już charakter rekreacyjny. Jednak nawet temu rodzajowi spędzania czasu w szkole nauczyciele nadali walor pedagogiczny. Świętowanie w tym dniu przyjęło bowiem formę konkursu talentów. Na małej sali gimnastycznej, oceniane przez szkolną komisję konkursową, kolejno występowały całe klasy, czasem ich kilku lub jednoosobowa reprezentacja. Najczęściej były to występy karaoke, ubogacone nieraz stosownymi kostiumami, ale również duży aplauz młodzieży zyskał pokaz sprawności gimnastycznej. Dużym poczuciem humoru i klasą wykazała się też reprezentacja kadry pedagogicznej, która odważnie wystąpiła w konkursie karaoke. Końcową atrakcją tego dnia był piknik z grillem na szkolnym dziedzińcu, który udało się zorganizować przy wsparciu spółki CEDROB.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x