Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Szkolny dzień talentów w „budowlance”


Pierwszy dzień wiosny to tradycyjny dzień wagarowicza. Zwykle szkoły w tym dniu starają się nieco złagodzić uczniom ich codzienne obowiązki i zapewnić dodatkowe atrakcje, zachęcające do pobytu w szkole. Tak działo się również 21 marca w Zespole Szkół nr 1 w Mławie.

KSP Mława nabór

Po kilku godzinach porannych zajęć szkolnych dalsza część pierwszego dnia wiosny miała już charakter rekreacyjny. Jednak nawet temu rodzajowi spędzania czasu w szkole nauczyciele nadali walor pedagogiczny. Świętowanie w tym dniu przyjęło bowiem formę konkursu talentów. Na małej sali gimnastycznej, oceniane przez szkolną komisję konkursową, kolejno występowały całe klasy, czasem ich kilku lub jednoosobowa reprezentacja. Najczęściej były to występy karaoke, ubogacone nieraz stosownymi kostiumami, ale również duży aplauz młodzieży zyskał pokaz sprawności gimnastycznej. Dużym poczuciem humoru i klasą wykazała się też reprezentacja kadry pedagogicznej, która odważnie wystąpiła w konkursie karaoke. Końcową atrakcją tego dnia był piknik z grillem na szkolnym dziedzińcu, który udało się zorganizować przy wsparciu spółki CEDROB.

JK

« 1 z 3 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz