Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Prezydent RP Andrzej Duda w powiecie żuromińskim


W dniu wczorajszym Bieżuń i Żuromin znalazły się wśród miejscowości, które w ostatnim czasie odwiedził Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.


W Bieżuniu Prezydent Andrzej Duda za wybitne zasługi poniesione z niezwykłym poświęceniem  w walce o suwerenność i niepodległość Państwa Polskiego  odznaczył pośmiertnie Krzyżem Oficerskim Odrodzenia Polski  żołnierzy Niezłomnych: Kazimierza Dyksińskiego, Leona Malickiego i Stanisława Żurawskiego. Ordery odebrały rodziny odznaczonych.

W Żurominie odsłonił w tablicę pamiątkową upamiętniającą 250. rocznicę nadania praw miejskich miastu Żuromin. Następnie na pl. im Józefa Piłsudskiego spotkał się z licznie zebranymi mieszkańcami powiatu żuromińskiego, ale również przybyłymi z ościennych miejscowości. Wśród nich nie zabrakło mieszkańców naszego miasta i powiatu. Prezydent po krótkim przemówieniu, w którym mówił m.in. o potrzebie zrównoważonego rozwoju nawiązując również do problemów z fermami występujących w powiecie, wyszedł do zebranych na placu ludzi, rozmawiał, pozował do wspólnych zdjęć i rozdawał autografy.

red

fot. archiwum prywatne.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
RZĘGNOWO
RZĘGNOWO
4 lata temu

Pan Prezydent tylko morze powiedzieć co karze Pan Kaczyński

Ferdek
Ferdek
4 lata temu

U sąsiadów był, ale do Mławy jakoś na bitwę nie dotarł.

JFK
JFK
4 lata temu
Reply to  Ferdek

Bo mu urzednicy podpadli piszac na fb ze wyjadą jak wygra wygrał a ś. eTqv3..e zostały

mlawiak
mlawiak
4 lata temu

Wspaniały nasz Prezydent

okolice
okolice
4 lata temu

no no.. sam prezydent mówił o kurnikach…….

Zaniepokojony Mławiak
Zaniepokojony Mławiak
4 lata temu
Reply to  okolice

I co z tego? Lepiej żeby prezydent złożył projekt ustawy o likwidacji kurników, żeby więcej smrodu nie było!

kurczak
kurczak
4 lata temu

he he he – ciekawe czy obiecał że nie będzie więcej smrodu- kurników ?

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x