Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Piłkarska drużyna ministrantów z Radzanowa najlepsza w całej diecezji


Piłkarska drużyna ministrantów z parafii św. Rocha w Radzanowie złożona z gimnazjalistów, okazała się najlepszą drużyną w swojej kategorii wiekowej podczas rozgrywanego 18 marca br. w Płońsku finału Diecezjalnych Rozgrywek Piłki Nożnej Ministrantów Diecezji Płockiej.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Rozgrywki diecezjalne to eliminacje do  XII Mistrzostw Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej Halowej o Puchar „KnC”. Ich finał odbędzie się w Częstochowie w dniach  1 – 2 maja 2017.

Mistrzostwa rozegrane będą w trzech kategoriach wiekowych:

  • ministranci – roczniki 2004-2007
  • lektorzy młodsi – roczniki 2001-2003
  • lektorzy starsi – roczniki 1997-2000

Duszpasterze diecezjalni mają prawo zgłoszenia w każdej kategorii wiekowej mistrza diecezji i dodatkową drużynę na zasadzie „dzikiej karty”.

Życzymy powodzenia!

red.

fot. Parafia św. Rocha w Radzanowie

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500