Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Piłkarska drużyna ministrantów z Radzanowa najlepsza w całej diecezji


Piłkarska drużyna ministrantów z parafii św. Rocha w Radzanowie złożona z gimnazjalistów, okazała się najlepszą drużyną w swojej kategorii wiekowej podczas rozgrywanego 18 marca br. w Płońsku finału Diecezjalnych Rozgrywek Piłki Nożnej Ministrantów Diecezji Płockiej.


Rozgrywki diecezjalne to eliminacje do  XII Mistrzostw Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej Halowej o Puchar „KnC”. Ich finał odbędzie się w Częstochowie w dniach  1 – 2 maja 2017.

Mistrzostwa rozegrane będą w trzech kategoriach wiekowych:

  • ministranci – roczniki 2004-2007
  • lektorzy młodsi – roczniki 2001-2003
  • lektorzy starsi – roczniki 1997-2000

Duszpasterze diecezjalni mają prawo zgłoszenia w każdej kategorii wiekowej mistrza diecezji i dodatkową drużynę na zasadzie „dzikiej karty”.

Życzymy powodzenia!

red.

fot. Parafia św. Rocha w Radzanowie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x