Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jak Squad to z Mławy. Wuja liderem, WML rozdaje kartyDopiero dogrywka wyłoniła zwycięzcę pojedynku pomiędzy I LO a Kontrą Przasnysz. Po dwudziestu czterech minutach na tablicy wyników widniał remis 39:39.  W dodatkowym czasie o jeden punkt więcej zdobyli przasnyszanie.

Dla reprezentantów ogólniaka to był już drugi mecz w sezonie, który rozstrzygnął się dopiero po rozegraniu planowych czterech kwart. Adrian Ćwik mógł temu zapobiec, ale kilka sekund przed końcem nie trafił do kosza z paru metrów. Pudło było fatalne, wokół niego nie było żadnego z rywali.

Dodatkowy czas obfitował w kolejne niewykorzystane okazje. Szybciej nerwy uspokoili goście z Przasnysza. Za sprawą udanych akcji m.in. Piotra Witki i Zdzisława Zyskowskiego mogli się cieszyć z czwartego triumfu w premierowych rozgrywkach Kormez Mławskiej Ligi Koszykówki. Wymieniony duet zawodnik zdobył dla swojej ekipy aż 25 punktów. Dobre zawody w zwycięskiej drużynie rozegrał także Kamil Rutkowski. Zdobył dwa oczka, ale rozdał cztery asysty i zaliczył sześć zbiórek.

Mimo wygranej przasnyszanie nie mają już szans, żeby wdrapać się na podium. Kapitalnie finiszują  rywale z WML Squad. Po ograniu liderów, tym razem znaleźli sposób na MOSiR Ciechanów. Piętnaście punktów dla mławian rzucił Przemysław Łęczek, po siedem dołożyli Marcin Staśkiewicz i Jakub Walczak. W pokonanym zespole wyróżnił się tradycyjnie zdobywca 14 punktów Artur Nałęcz.

Potknięcie zawodników z Ciechanowa wykorzystali reprezentanci Wuja Squad. Problemy z Ekonomikiem mieli tylko w dwóch kwartach. Potem konkurenci odpuścili, by ostatecznie przegrać różnicą aż dziewiętnastu punktów.

Runda zasadnicza zakończy się w środę 29 marca. Oto zestaw par: Wuja Squad – MOSIR Ciechanów, I LO Mława – WML Squad, Ekonomik – Kontra Przasnysz

IX kolejka (15 marca): I LO Mława – Kontra 42:43 (M. Rzepliński 15, A. Olczak 13, A. Czerwiński 5, Ł. Łatka 4, B. Pienicki 3, J. Tomkielski 2  – P. Witka 13, Z. Zyskowski 12, K. Rutkowski 2, Cichowski 1, M. Rutkowski 9, A. Ćwik 5), Wuja Squad – Ekonomik 69:50 (K. Ćwik 13, Ł. Błaszczyk, B. Tyszka 12, K. Szeklicki 11, Ł. Zakrzewski 10, M. Wiosek 9 – A. Kołakowski 18, P. Bunalski 16, S. Redzyński, M Wrotny po 7, F. Sztybórski 2), Ciechanów – WML Squad 39:42 (A. Nałęcz 14, M. Łopacki 7, Ł. Komorowski, A. Zalewski po 6,  R. Korzybski, J. Siwek, A. Dobrzyński po 2 – Prz. Łęczek 15, J. Walczak, M. Staśkiewicz po 7, K. Ludwiński, D. Jasiński po 5, A. Merchel 3)

 

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x