Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

24 marca kolejny wernisaż w Galerii 13


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Galeria „ 13” oraz Społeczny Komitet Organizacyjny Ciechanów  Wrzuć na luz i jeszcze plus zapraszają na otwarcie wystawy fotograficznej pt. „VI Ciechanów  Wrzuć na luz i jeszcze plus” ,która odbędzie się w piątek 24 marca br. o godz. 18.00   Centrum Medycznym , ul. Żwirki 26 w Mławie .

Materiał prezentowany na wystawie obejmuje 55 prac  ciechanowskich fotografików : Bolesława Prusa, Grzegorza Hoffmana, Andrzeja Bayera , Kazimierza Kosmali ,Grzegorza Małkowskiego, Zdzisława  Smardzewskiego i Teresy Sokołowskiej . Prezentują one  zeszłoroczny  6 już cykl imprezy , gdzie można w barwnym kolorowym pochodzie zobaczyć mnóstwo bajkowych postaci  z ciechanowskich szkół , przedszkoli, uczelni , różnych instytucji , grupy sportowe, rekonstrukcyjne i taneczne . Także zdjęcia z koncertów na scenie , np. orkiestry dęte, przeglądy kapel i wokół niej – teatr ognia , zabytkowe samochody , pokazy kataryniarzy i szczudlarzy. Na wystawie można obejrzeć fotogramy z bicia rekordu Guinnessa w liczbie kobiet i dziewczynek przebranych za księżniczki ( 565), oraz zdjęcia konkursowe przedstawiające w nietuzinkowy sposób to imprezę .

Na spotkaniu  będzie można się dowiedzieć  więcej szczegółów o imprezie , ich organizatorach , poznać i porozmawiać  z fotografikami , uczestnikami korowodu , księżniczkami . Zostaną także wręczone dyplomy – podziękowania  orkiestrom dętym i instytucjom  z naszego terenu biorących udział w tym przedsięwzięciu . A wszystko to będzie wzbogacone  o muzykę gitarową w wykonaniu  Michała Kondrackiego z  Ciechanowa .Nie zabraknie także  lampki szampana i słodkiego poczęstunku.

Wernisaż poprowadzą Janusz Dębski i Alicja Gąsiorowska pomysłodawczyni i główny organizator Wrzuć na luz ….

Wystawę można oglądać do 8 kwietnia br. od poniedziałku do soboty  w godzinach otwarcia przychodni.

Nie przegap tego wydarzenia – to warto obejrzeć.

 Janusz Dębski opiekun Galerii  „13”.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500