Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

24 marca kolejny wernisaż w Galerii 13Galeria „ 13” oraz Społeczny Komitet Organizacyjny Ciechanów  Wrzuć na luz i jeszcze plus zapraszają na otwarcie wystawy fotograficznej pt. „VI Ciechanów  Wrzuć na luz i jeszcze plus” ,która odbędzie się w piątek 24 marca br. o godz. 18.00   Centrum Medycznym , ul. Żwirki 26 w Mławie .

Materiał prezentowany na wystawie obejmuje 55 prac  ciechanowskich fotografików : Bolesława Prusa, Grzegorza Hoffmana, Andrzeja Bayera , Kazimierza Kosmali ,Grzegorza Małkowskiego, Zdzisława  Smardzewskiego i Teresy Sokołowskiej . Prezentują one  zeszłoroczny  6 już cykl imprezy , gdzie można w barwnym kolorowym pochodzie zobaczyć mnóstwo bajkowych postaci  z ciechanowskich szkół , przedszkoli, uczelni , różnych instytucji , grupy sportowe, rekonstrukcyjne i taneczne . Także zdjęcia z koncertów na scenie , np. orkiestry dęte, przeglądy kapel i wokół niej – teatr ognia , zabytkowe samochody , pokazy kataryniarzy i szczudlarzy. Na wystawie można obejrzeć fotogramy z bicia rekordu Guinnessa w liczbie kobiet i dziewczynek przebranych za księżniczki ( 565), oraz zdjęcia konkursowe przedstawiające w nietuzinkowy sposób to imprezę .

Na spotkaniu  będzie można się dowiedzieć  więcej szczegółów o imprezie , ich organizatorach , poznać i porozmawiać  z fotografikami , uczestnikami korowodu , księżniczkami . Zostaną także wręczone dyplomy – podziękowania  orkiestrom dętym i instytucjom  z naszego terenu biorących udział w tym przedsięwzięciu . A wszystko to będzie wzbogacone  o muzykę gitarową w wykonaniu  Michała Kondrackiego z  Ciechanowa .Nie zabraknie także  lampki szampana i słodkiego poczęstunku.

Wernisaż poprowadzą Janusz Dębski i Alicja Gąsiorowska pomysłodawczyni i główny organizator Wrzuć na luz ….

Wystawę można oglądać do 8 kwietnia br. od poniedziałku do soboty  w godzinach otwarcia przychodni.

Nie przegap tego wydarzenia – to warto obejrzeć.

 Janusz Dębski opiekun Galerii  „13”.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x