Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Policjant przygarnął porzuconego pieska


Jakiś czas temu nasz kolega z Wydziału Kryminalnego adoptował pieska, którego ktoś, podczas mrozów, porzucił na parkingu przy Urzędzie Gminy w Wiśniewie. Sprawcy porzucenia szczeniaka grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Prowadzimy postępowanie w tej sprawie.

Słoneczne ogrody Mława

Jeśli jesteście świadkami znęcania się nad zwierzęciem – informujcie nas o tym.

Dzięki naszemu koledze Kubie, niechciany, porzucony na mrozie szczeniak teraz ma ciepły, troskliwy dom.

źródło:policja Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

8
KOMENTARZE

1500
Olka

Jak chodziłam do średniej szkoły naście lat temu to pracownik szkoły szkoły chciał szczeniaka spalić w piecu, bo błąkał się przez kilka dni pod szkołą. Zabrałam go i przez jakieś dwa tyg. szukałam dla niego domu ( miałam już pieska) i udało się. Widywałam tego psa a raczej suczkę, wyrosła na ślicznego owczarka niemieckiego.

kochajmy*psy

ale słodziak

kuba

Pamiętam jeszcze z czasów liceum (jakieś dobre 20 lat temu), opowieści ze szkolnej ławki o tym, jak to rodzice, żeby pozbyć się psa, wywozili go do lasu. A ten pies biegł, biegł za samochodem… Krew człowieka zalewała, ale było to na porządku dziennym. A jak jest teraz? Ciężko stwierdzić, niby się o tym mówi, pisze, niby grożą kary, a jednak bezdomnych i porzuconych psów nie brakuje.

Szarik

Smutna historia, ale najważniejsze, że z happy endem. Oby więcej piesków miało takie szczęście i znalazło ciepły dom.

monia

widać, że piesek trafił w dobre ręce 🙂

Konrad

Alicjo, również na wsi co druga osoba porzuca psy, które błąkają się lasach, drogach….niestety większość psów nie przeżywa dłużej niż kilka tygodni. Każdy taki odruch jak powyżej opisany należy nagłaśniać. Jeśli też to zrobiłaś to się pochwal. Też o Tobie napiszą 🙂

Alicja

Nic nie robię dla poklasku, lecz… z potrzeby serca, nie lubię blasku fleszy i ciepełka kamer. Ot, wot szto.
Znam ludzi na wsi, których wszystkie psy w obejściu były bezpańskie i przez przypadek znalazły się w bliskiej okolicy. bo ktoś je wyrzucił z samochodu. Dobrze, że są jeszcze ludzie o dobrym sercu

Alicja

Och, jaki dobry człowiek z tego policjanta… to chyba bardzo rzadki odruch w szeregach policji, że aż się tym chwalą, bo przecież tylu ludzi przygarnia bezpańskie psy. Na wsi co drugi mieszkaniec ma psa przez kogoś porzuconego.