Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mława. Nie żyje dwudziestoośmioletni mężczyzna


Dziś około południa w jednym z budynków wielorodzinnych na osiedlu Sienkiewicza w Mławie zmarł młody, dwudziestoośmioletni mężczyzna. Do tragedii doszło podczas kąpieli w łazience, w której umieszczony był piecyk gazowy. Mężczyzna najprawdopodobniej śmiertelnie zatruł się tlenkiem węgla.

KSP Mława nabór

– Na miejscu zdarzenia działania ratownicze prowadziły dwa zastępy JRG Mława. Pomoc wezwał jeden z członków rodziny, który znalazł nieprzytomnego mężczyznę w łazience. Mimo prowadzonej przez ratowników medycznych i strażaków około 40 minut reanimacji, nie udało się go uratować. Oprócz pomocy w reanimacji poszkodowanego strażacy dokonali pomiaru stężenia tlenku węgla w pomieszczeniu łazienki oraz przewietrzyli pomieszczenia – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Mława. Nie żyje dwudziestoośmioletni mężczyzna"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
turysta
Gość

To sa. efekty przegladow kominiarskich i gazowniczych

Lokatorka
Gość

Dawno powinni ze spoldzielni cos wymyslec z tymi piecykami to same niebezpieczenstwo jeszcze jak w tych blokach tyle mieszka starszych ludzi a dojechac przez te osiedle to porazka niech by kiedys cos wybuchlo w bloku 9/13 to tragedia od strony placu zabaw

wpDiscuz