Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mława. Nie żyje dwudziestoośmioletni mężczyzna


Dziś około południa w jednym z budynków wielorodzinnych na osiedlu Sienkiewicza w Mławie zmarł młody, dwudziestoośmioletni mężczyzna. Do tragedii doszło podczas kąpieli w łazience, w której umieszczony był piecyk gazowy. Mężczyzna najprawdopodobniej śmiertelnie zatruł się tlenkiem węgla.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Na miejscu zdarzenia działania ratownicze prowadziły dwa zastępy JRG Mława. Pomoc wezwał jeden z członków rodziny, który znalazł nieprzytomnego mężczyznę w łazience. Mimo prowadzonej przez ratowników medycznych i strażaków około 40 minut reanimacji, nie udało się go uratować. Oprócz pomocy w reanimacji poszkodowanego strażacy dokonali pomiaru stężenia tlenku węgla w pomieszczeniu łazienki oraz przewietrzyli pomieszczenia – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
turysta

To sa. efekty przegladow kominiarskich i gazowniczych

Lokatorka

Dawno powinni ze spoldzielni cos wymyslec z tymi piecykami to same niebezpieczenstwo jeszcze jak w tych blokach tyle mieszka starszych ludzi a dojechac przez te osiedle to porazka niech by kiedys cos wybuchlo w bloku 9/13 to tragedia od strony placu zabaw