Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Już 21 marca. Finał Powiatowego Konkursu MY TEŻ MAMY TALENT.


W pierwszy dzień wiosny, 21 marca 2017 r.  Miejski Dom Kultury zaprasza na Finał Powiatowego Konkursu MY TEŻ MAMY TALENT.


Prezentacje uczestników rozpoczną się o godz. 10.30 w sali Kina KOSMOS. Osiemnaścioro zakwalifikowanych śmiałków ze szkół podstawowych ujawni skrywany od dawna talent i zawalczy o nagrody sponsorowane przez mławskie firmy i instytucje samorządowe. W programie przewidziane są występy wokalne, taneczne, teatralne oraz pokaz gry na instrumentach.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x