Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

IV edycja Ligi Urzędowej. Półfinały bez niespodzianek


Słoneczne ogrody Mława

Poznaliśmy cztery zespoły, które będą walczyć o mistrza IV edycji Ligi Urzędowej.

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Urząd Skarbowy podejmował Urząd Pracy.

Mecz przebiegał na bardzo wysokim poziomie, do szóstej kolejki wygrywała ekipa Urzędu pracy prowadząc 2 punktami. Od siódmej kolejki dziewczyny z U.P. zaczęły popełniać błędy nie zamykając ostatnich kolejek. Natomiast zespół Urzędu Skarbowego, jak na mistrzów ubiegłorocznej edycji przystało, zamykał wszystko, co się dało. I to właśnie Skarbówka będzie bronić zdobytego w tamtym roku tytułu Mistrza. Mecz zakończył się wygraną Urzędu Skarbowego 595 do 545.

W drugim ćwierćfinale  zagrali Gimnazjum nr 1 z Sądem Rejonowym. W tym meczu zadecydowała o awansie  do półfinału dziesiąta kolejka, w której lepsi okazali się zawodnicy z Sądu wygrywając ostatecznie 549 do 510. Bardzo dobrze w zespole Sądu zagrała Joanna Skierska rzucając 162p. Był to najlepszy wynik kobiet oraz najlepszy wynik w drużynie.

Bardzo ciekawie zapowiada się pierwszy mecz półfinałowy, gdyż Sąd zmierzy się z ekipą Urzędu Skarbowego. Przypomnijmy, iż to oba zespoły zagrały w finale ubiegłorocznej edycji Ligi Urzędowej.

W trzecim ćwierćfinale MHS bardzo wysoko wygrała z MOPS 557 do 398. Do tak wysokiej wygranej przychylił się Dariusz Sowiński rzucając 165 punktów dla swojego zespołu.

Czwartym półfinalisto będzie ekipa Gminy Wieczfnia Kościelna, która w ostatnim ćwierćfinale ograła Wydział Komunikacji 575 do 471. Świetne spotkanie w zespole Wieczfni rozegrał Mirek Boniszewski uzyskując najlepszy wynik kolejki 195 punktów.

źródło i zdjęcia: KRĘGIELNIA PLANETA

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500