Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

IV edycja Ligi Urzędowej. Półfinały bez niespodzianek


KSP Mława nabór

Poznaliśmy cztery zespoły, które będą walczyć o mistrza IV edycji Ligi Urzędowej.

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Urząd Skarbowy podejmował Urząd Pracy.

Mecz przebiegał na bardzo wysokim poziomie, do szóstej kolejki wygrywała ekipa Urzędu pracy prowadząc 2 punktami. Od siódmej kolejki dziewczyny z U.P. zaczęły popełniać błędy nie zamykając ostatnich kolejek. Natomiast zespół Urzędu Skarbowego, jak na mistrzów ubiegłorocznej edycji przystało, zamykał wszystko, co się dało. I to właśnie Skarbówka będzie bronić zdobytego w tamtym roku tytułu Mistrza. Mecz zakończył się wygraną Urzędu Skarbowego 595 do 545.

W drugim ćwierćfinale  zagrali Gimnazjum nr 1 z Sądem Rejonowym. W tym meczu zadecydowała o awansie  do półfinału dziesiąta kolejka, w której lepsi okazali się zawodnicy z Sądu wygrywając ostatecznie 549 do 510. Bardzo dobrze w zespole Sądu zagrała Joanna Skierska rzucając 162p. Był to najlepszy wynik kobiet oraz najlepszy wynik w drużynie.

Bardzo ciekawie zapowiada się pierwszy mecz półfinałowy, gdyż Sąd zmierzy się z ekipą Urzędu Skarbowego. Przypomnijmy, iż to oba zespoły zagrały w finale ubiegłorocznej edycji Ligi Urzędowej.

W trzecim ćwierćfinale MHS bardzo wysoko wygrała z MOPS 557 do 398. Do tak wysokiej wygranej przychylił się Dariusz Sowiński rzucając 165 punktów dla swojego zespołu.

Czwartym półfinalisto będzie ekipa Gminy Wieczfnia Kościelna, która w ostatnim ćwierćfinale ograła Wydział Komunikacji 575 do 471. Świetne spotkanie w zespole Wieczfni rozegrał Mirek Boniszewski uzyskując najlepszy wynik kolejki 195 punktów.

źródło i zdjęcia: KRĘGIELNIA PLANETA

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz