Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

20 marca. Galeria „Foyer” zaprasza na wernisaż prac Przemysława Zalewskiego


20 marca 2017 r., w Miejskim Domu Kultury odbędzie się wernisaż prac Przemysława Zalewskiego. Autor jest rodowitym mławianinem, a obecna wystawa jest pierwszą w jego dorobku.

Słoneczne ogrody Mława

Miejski Dom Kultury zaprasza do oglądania ekspozycji i wzięcia udziału w spotkaniu z autorem, który opowie, jak tworzy swoje obrazy, i co go najbardziej inspiruje.

Przemysław Zalewski ur. 1969r. Maluje od lat – dla siebie, z potrzeby serca. Artysta – samouk, malarstwem pasjonuje się od zawsze. Prace wykonuje w technice olejnej, pasteli suchej i węglem. W jego dorobku artystycznym znajdują się portrety i nastrojowe krajobrazy. Dominują jednak wizerunki kobiet.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
początkujący

Do kiedy zamierza Pan malować obrazy??