Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Gimnazjaliści „dwójki” zaprezentowali się na antenie radiowej


14 marca br. gościem mławskiego Gimnazjum nr 2 był Kamil Puternicki, dziennikarz jednej z ogólnopolskich stacji radiowych.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Podczas tej wizyty, uczniowie mieli możliwość nagrania swoich wypowiedzi, które potem usłyszą na antenie. Mogli też z bliska przyjrzeć się pracy radiowca.

Wywiad związany był przede wszystkim z realizacją szkolnego pomysłu „Telefony w odstawkę” – polegającym na odłożeniu telefonu komórkowego podczas przerw  w zamian za grę przy stołach piłkarskich. Ponadto Samorząd Uczniowski przedstawił program uroczystości Pierwszego Dnia Wiosny, podczas którego młodzież przebrana w stroje hipisowskie, bajkowe, kujonki, przedstawicieli różnych zawodów będzie brała udział w potyczkach sportowych, konkurencjach zręcznościowych i pokazach tanecznych. Jak co roku  klasa, która opuściła najmniej godzin, otrzyma przechodnią nagrodę  –  jaką jest miotła. Zaś trzecioklasiści pytani przez dziennikarza o nastroje przed egzaminem, nie mieli wątpliwości, iż bardzo dobrze zostali przygotowani  przez swoich nauczycieli poprzez zajęcia dodatkowe, a także specjalne zajęcia „walki ze stresem” prowadzone przez doradcę zawodowego.

źródło i fot.: Gimnazjum nr 2

oprac. red

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500