Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Gimnazjaliści „dwójki” zaprezentowali się na antenie radiowej


14 marca br. gościem mławskiego Gimnazjum nr 2 był Kamil Puternicki, dziennikarz jednej z ogólnopolskich stacji radiowych.


Podczas tej wizyty, uczniowie mieli możliwość nagrania swoich wypowiedzi, które potem usłyszą na antenie. Mogli też z bliska przyjrzeć się pracy radiowca.

Wywiad związany był przede wszystkim z realizacją szkolnego pomysłu „Telefony w odstawkę” – polegającym na odłożeniu telefonu komórkowego podczas przerw  w zamian za grę przy stołach piłkarskich. Ponadto Samorząd Uczniowski przedstawił program uroczystości Pierwszego Dnia Wiosny, podczas którego młodzież przebrana w stroje hipisowskie, bajkowe, kujonki, przedstawicieli różnych zawodów będzie brała udział w potyczkach sportowych, konkurencjach zręcznościowych i pokazach tanecznych. Jak co roku  klasa, która opuściła najmniej godzin, otrzyma przechodnią nagrodę  –  jaką jest miotła. Zaś trzecioklasiści pytani przez dziennikarza o nastroje przed egzaminem, nie mieli wątpliwości, iż bardzo dobrze zostali przygotowani  przez swoich nauczycieli poprzez zajęcia dodatkowe, a także specjalne zajęcia „walki ze stresem” prowadzone przez doradcę zawodowego.

źródło i fot.: Gimnazjum nr 2

oprac. red

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x