Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Teatr i paintball. Gimnazjaliści z „Dwójki” w Gdyni


Nie od dziś wiadomo, że  szkoła to drugi dom.  Jak mówi stare porzekadło: wszędzie dobrze ale w domu najlepiej jednak i od tego” domu” czasami trzeba odpocząć. A najlepszym sposobem na to jest… wycieczka.


Wycieczki w „dwójce” to nie są takie zwykłe wycieczki  można raczej powiedzieć, że taki wyjazd to pokarm dla ciała i duszy. I tak też było tym razem.

Pierwsze o co zadbali uczestnicy to ciało, a dbali o nie podczas gry w paintball. Po dużej dawce adrenaliny związanej z rywalizacją na polu walki, przyszedł czas aby zaspokoić  także potrzeby duchowe. A gdzie takie potrzeby najlepiej się realizuje? Oczywiście, że w teatrze.

Uczniowie udali się do Teatru Muzycznego w Gdyni, gdzie mogli podziwiać niezwykłe popisy taneczne i wokalne aktorów w musicalu Grease.

Kiedy cało i dusza zostały nasycone,  można było spokojnie udać się  w drogę powrotną z głową pełną niezapomnianych przeżyć i wrażeń.

źródło: Gimnazjum nr 2

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
dociekliwy
dociekliwy
6 lata temu

Jakość zdjęć Bardzo Imponująca!!!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x