Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
PWSZ Ciechanów życzenia dla maturzystów 2019
Logo
meblolux

Nocny wypadek na „siódemce” koło Kosin


Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku na drodze krajowej nr 7 w pobliżu Starych Kosin. Do zdarzenia doszło 15 marca, tuż przed 2:00 w nocy.

KPS Mława rekrutacja
Reklama


Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca audi, 20- letni mieszkaniec pow. żuromińskiego, jadąc w kierunku Warszawy, zjechał na przeciwległy pas ruchu a następnie na pobocze i uderzył w drzewo. Kierowca oraz 24- letni pasażer  audi, zostali przewiezieni do szpitala w Mławie.  Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Po udzieleniu pomocy medycznej, kierowca został zwolniony do domu, pasażer pozostał na obserwacji.

 źródło: asp. Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława

fot. KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Mysliwiec
Gość
Mysliwiec

Odd odkryl nowy portal

odd
Gość
odd

fajne alusy. przydałyby mi się do wieśwagena