Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Nocny wypadek na „siódemce” koło Kosin


Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku na drodze krajowej nr 7 w pobliżu Starych Kosin. Do zdarzenia doszło 15 marca, tuż przed 2:00 w nocy.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca audi, 20- letni mieszkaniec pow. żuromińskiego, jadąc w kierunku Warszawy, zjechał na przeciwległy pas ruchu a następnie na pobocze i uderzył w drzewo. Kierowca oraz 24- letni pasażer  audi, zostali przewiezieni do szpitala w Mławie.  Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Po udzieleniu pomocy medycznej, kierowca został zwolniony do domu, pasażer pozostał na obserwacji.

 źródło: asp. Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława

fot. KPP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Mysliwiec

Odd odkryl nowy portal

odd

fajne alusy. przydałyby mi się do wieśwagena