Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

WodKan organizuje Konkurs plastyczny


Konkurs plastyczny pod takim właśnie hasłem organizuje dla dzieci z okazji przypadającego 22 marca Światowego Dnia Wody Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków „Wod-Kan” sp. z o.o. w Mławie. Zachęcamy do udziału!
Konkurs jest adresowany do mieszkających w Mławie uczniów klas I-V szkół podstawowych. Wystarczy stworzyć pracę plastyczną formatu A4, w dowolnej technice (np. akwarela, pastele, plakatówka, wycinanka, kredki, techniki mieszane), promującą świadome korzystanie z kanalizacji sanitarnej. Prace – nienagradzane wcześniej w innych konkursach – można nadsyłać w zaklejonej kopercie na adres organizatora (ul. Płocka 106, 06-500 Mława), z dopiskiem „Konkurs plastyczny pn. „Sedes to nie śmietnik””, bądź przynosić osobiście do siedziby Wod-Kan-u do 31 marca 2017 r. do godz. 14.00. Koperta powinna zawierać pracę oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy i oświadczenie podpisane przez rodzica lub opiekuna.
Komisja konkursowa przyzna nagrody główne autorom trzech najlepszych prac, natomiast wszyscy pozostali uczestnicy otrzymają nagrody pocieszenia. Laureaci będą powiadomieni o zwycięstwie telefonicznie, zaś wyniki konkursu zostaną ogłoszone 7 kwietnia br. na stronie internetowej www.wod-kan-mlawa.com.pl. Tam też już teraz są do pobrania szczegółowy regulamin konkursu oraz wspomniane wyżej karta zgłoszeniowa i oświadczenie.
źródło: WodKan
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x