Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wiśniewo. Dzień Kobiet z gminną biblioteką


W dniu 13 marca odbył się w naszej Bibliotece Dzień Kobiet. W tym roku byłyśmy bardzo miło zaskoczone ilością Pań, które nas odwiedziły, było około 40 Pań…

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Jak co roku na naszych gości czekały niespodzianki. Dwie panie – stylistki paznokci, malowały paznokcie wylosowanym uczestniczkom. Były również panie Karolina Gosik i Monika Szelągiewicz, które przeprowadziły kurs makijażu oraz wykonywały zabieg parafinowy dla dłoni naszych gości.

Kolejnym gościem była Pani Ewa Wojtala, która podzieliła się z naszymi Paniami swoją wiedzą dotyczącą herbat oraz kaw – sposobu ich zaparzania oraz innych suplementów.

Jak co roku spotkanie upłynęło w miłej atmosferze przy pysznej kawie oraz herbacie i domowych ciastach, wykonanych przez pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej w Wiśniewie. Dziękujemy za wczoraj i zapraszamy za rok!

źródło i fot.: GBP w Wiśniewie.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500