Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wiśniewo. Dzień Kobiet z gminną biblioteką


W dniu 13 marca odbył się w naszej Bibliotece Dzień Kobiet. W tym roku byłyśmy bardzo miło zaskoczone ilością Pań, które nas odwiedziły, było około 40 Pań…

KSP Mława nabór

Jak co roku na naszych gości czekały niespodzianki. Dwie panie – stylistki paznokci, malowały paznokcie wylosowanym uczestniczkom. Były również panie Karolina Gosik i Monika Szelągiewicz, które przeprowadziły kurs makijażu oraz wykonywały zabieg parafinowy dla dłoni naszych gości.

Kolejnym gościem była Pani Ewa Wojtala, która podzieliła się z naszymi Paniami swoją wiedzą dotyczącą herbat oraz kaw – sposobu ich zaparzania oraz innych suplementów.

Jak co roku spotkanie upłynęło w miłej atmosferze przy pysznej kawie oraz herbacie i domowych ciastach, wykonanych przez pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej w Wiśniewie. Dziękujemy za wczoraj i zapraszamy za rok!

źródło i fot.: GBP w Wiśniewie.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz