Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wiśniewo. Dzień Kobiet z gminną biblioteką


W dniu 13 marca odbył się w naszej Bibliotece Dzień Kobiet. W tym roku byłyśmy bardzo miło zaskoczone ilością Pań, które nas odwiedziły, było około 40 Pań…


Jak co roku na naszych gości czekały niespodzianki. Dwie panie – stylistki paznokci, malowały paznokcie wylosowanym uczestniczkom. Były również panie Karolina Gosik i Monika Szelągiewicz, które przeprowadziły kurs makijażu oraz wykonywały zabieg parafinowy dla dłoni naszych gości.

Kolejnym gościem była Pani Ewa Wojtala, która podzieliła się z naszymi Paniami swoją wiedzą dotyczącą herbat oraz kaw – sposobu ich zaparzania oraz innych suplementów.

Jak co roku spotkanie upłynęło w miłej atmosferze przy pysznej kawie oraz herbacie i domowych ciastach, wykonanych przez pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej w Wiśniewie. Dziękujemy za wczoraj i zapraszamy za rok!

źródło i fot.: GBP w Wiśniewie.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x