Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Strażacy i policjanci honorowo oddawali krew


Mławscy policjanci i strażacy wzięli udział w akcji : „spoKREWnieni służbą”, której patronuje Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. W ciągu 2 dni krew oddało 14 mundurowych.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Akcja  zorganizowana została w Regionalnym  Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa  Oddział terenowy w Mławie, w dniach 13-14 marca. Wzięli w niej udział honorowi krwiodawcy, pełniący służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Mławie, Komendzie Powiatowej PSP w Mławie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej.   Z uwagi na to, że część mundurowych systematycznie oddaje krew, wielu  z nich, z uwagi na zbyt krótki termin pomiędzy  pobraniami, nie mogła wziąć udziału w akcji.

źródło: mazowiecka.policja.gov.pl

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500