Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strażacy i policjanci honorowo oddawali krew


Mławscy policjanci i strażacy wzięli udział w akcji : „spoKREWnieni służbą”, której patronuje Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. W ciągu 2 dni krew oddało 14 mundurowych.


Akcja  zorganizowana została w Regionalnym  Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa  Oddział terenowy w Mławie, w dniach 13-14 marca. Wzięli w niej udział honorowi krwiodawcy, pełniący służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Mławie, Komendzie Powiatowej PSP w Mławie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej.   Z uwagi na to, że część mundurowych systematycznie oddaje krew, wielu  z nich, z uwagi na zbyt krótki termin pomiędzy  pobraniami, nie mogła wziąć udziału w akcji.

źródło: mazowiecka.policja.gov.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x