Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Są zwycięzcy powiatowych eliminacji Turnieju Wiedzy Pożarniczej


W piątek 10 marca 2017 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straż Pożarnej odbyły się eliminacje powiatowe XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. Organizatorami przedsięwzięcia były Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RR w Mławie oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mławie. Eliminacje przeprowadzono w trzech kategoriach wiekowych:

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

I grupa – szkoły podstawowe,
II grupa – szkoły gimnazjalne,
III grupa – szkoły ponadgimnazjalne,

Do udziału w Turnieju zgłosiło  się 14 uczniów z terenu powiatu mławskiego wraz
z opiekunami, którzy przygotowywali ich do Turnieju. W wyniku testu wiedzy, dotyczącego zagadnień z zakresu ochrony przeciwpożarowej wyłoniono następujących zwycięzców:

Grupa I –  Natalia Boras– uczennica Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie,

Grupa II – Alicja Kinga Kielanowska – uczennica Społecznego Gimnazjum „Wyspianum”
w Mławie,

Grupa III – Michał Trzciński – uczeń I Liceum Ogólnokształcącego w Mławie.

Nagrody zwycięzcom wręczyli st. bryg. Jarosław Kuciński –  Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Mławie, wiceprezes ZOP ZOSP RP w Mławie oraz dh Franciszek Siemianowski – sekretarz ZOP ZOSP RP w Mławie. Drobne upominki otrzymali wszyscy uczestnicy Turnieju.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, a zwycięzcom życzymy powodzenia w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się w kwietniu 2017 r.

Zdjęcia i opracowanie: Robert Klimowski

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500