Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Poetyckie drogi krzyżowe w miejskiej bibliotece. Zapraszamy


Zapraszam serdecznie do Biblioteki Miejskiej w Mławie  17 marca o godzinie 16:30 na poetyckie rozważania drogi krzyżowej dwóch poetów: Krzysztofa Micha z Warszawy  i Jarosława Trześniewskiego – Kwietnia z Mławy,  połączone z premierą tomiku Krzysztofa Micha :”idąc” i prezentacją tomiku JTK : „nadejście”. Podczas spotkania  odbędzie się projekcja zdjęć Krzysztofa Micha z Via Dolorosa w Jerozolimie. Pierwsze spotkanie odbędzie się o godzinie 11 w KLO w Mławie ul. Kościuszki 12 (sala gimnastyczna), kolejne o godzinie 16:30 w miejskiej bibliotece.


Organizatorzy

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x