Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Niedoszły samobójca poszedł na zakupy


Zgłoszenie o prawdopodobnej próbie samobójczej w jednym z lokali w budynku wielorodzinnym przy ulicy Warszawskiej postawiło na nogi wszystkie służby ratownicze. Zjawiła się policja oraz pogotowie ratunkowe. Właśnie pogotowie poprosiło o pomoc w otwarciu lokalu straż pożarną. Jeden zastęp straży pożarnej zjawił się na miejscu. Zanim jednak otwarto lokal, osoba podejrzewana o próbę samobójczą zjawiła się na miejscu akcji. Okazało się, że po prostu poszła na zakupy.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x