Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Niedoszły samobójca poszedł na zakupy


Zgłoszenie o prawdopodobnej próbie samobójczej w jednym z lokali w budynku wielorodzinnym przy ulicy Warszawskiej postawiło na nogi wszystkie służby ratownicze. Zjawiła się policja oraz pogotowie ratunkowe. Właśnie pogotowie poprosiło o pomoc w otwarciu lokalu straż pożarną. Jeden zastęp straży pożarnej zjawił się na miejscu. Zanim jednak otwarto lokal, osoba podejrzewana o próbę samobójczą zjawiła się na miejscu akcji. Okazało się, że po prostu poszła na zakupy.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500