Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Latający dywan wylądował pod Mławą


Jak podało radio Erewań pod Mławą wylądował latający perski dywan z jednoosobową załogą. Jak się jednak okazuje, dywan nie był perski a chiński. I nie przyleciał na nim perski książę, bo jest to obiekt bezzałogowy. A dywan nie wylądował tylko został wyrzucony. Ale prawdą jest, że w Mławie.

A tak poważnie, początek wiosny zawsze odsłania nam sterty śmieci w miejscach ogólnie dostępnych, jak choćby wspomniany wyżej przykład z dywanem, wyrzuconym w ostatnich dniach przy głównej drodze wjazdowej do Mławy od strony Szydłowa. Leżał i pewnie jeszcze sobie spokojnie leży na drodze gruntowej prowadzącej nad akwen wodny Cegielnia. Może to chodzi o to by wyjeżdżające z błotnistej drogi auta nie zostawiały śladów na asfaltowej drodze wojewódzkiej? – zastanawiali się niektórzy.

Nie jest to oczywiście jedyny przykład zaśmiecania. Co roku, nie tylko wiosną, zarządcy dróg zbierają śmieci wzdłuż jezdni. I są ich całe wory. Nie mówiąc już o tych rozsianych po lasach i nieużytkach. Zdecydowanie przydałby się wzrost świadomości społecznej i wspólna troska o otoczenie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Teflonowy Burmistrz
Gość
Teflonowy Burmistrz

To ten gość porzucił dywan w Mławie, pędził do Mławy ile wlezie: https://www.youtube.com/watch?v=WPDMxqFOgXU

Magnus
Gość
Magnus

To jest zguba Alladyna Dymana I 🙂

1234o
Gość
1234o

podejrzewam że w dywanie były zawinięte czyjeś zwłoki …

Ano
Gość
Ano

To możliwe. rano denat przetrzeźwiał, odwinął się z naleśnika i ruszył uzupełnić ubytek niebieskich płynów

caramba
Gość
caramba

ciekawe czyja zguba

code
Gość
code

Szczególnie dramatyczna jest sytuacja przy drogach powiatowych. Z reszto gminne też nie grzeszą. Hitem jest przystanek w Radzimowicach gm. Strzegowo.