Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wieczfnia Kościelna. Kampanie: „Wojownik życia” i „Czytajmy dzieciom”


W Zespole Szkół w Wieczfni Kościelnej dnia 06.03.2017 r. odbyło się spotkanie autorskie Gabrieli Błażejczyk–Ignatowskiej. Dzieci z Punktu Przedszkolnego, Oddziału Przedszkolnego oraz klas I-III Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieczfni Kościelnej brały czynny udział w kampaniach: „Wojownik Życia” i „Czytajmy Dzieciom”. Honorowy patronat nad projektem objął Urząd Gminy Wieczfnia Kościelna i Pan Wójt – Jan Warecki.


W pierwszej części spotkania realizowane były zagadnienia związane z profilaktyką społeczną. Uczniowie odpowiadali na pytania: Czym jest uzależnienie? Od czego można się uzależnić? Jak sobie poradzić z uzależnieniem? Nastąpiło również wspólne odczytanie autorskiego wiersza „Nałóg to mój wróg”. Pani Gabriela jest autorką i realizatorką programu profilaktyki społecznej „Wojownik Życia” oraz współautorką kampanii „Czytajmy Dzieciom”.

W drugiej części redaktor naczelna czasopisma „Nasze Życie bez Granic” odczytała swoją książkę „Polska to mój kraj”. Potem nastąpiły odpowiedzi dzieci na pytania dotyczące symboli narodowych i przedstawienie korzyści płynących z czytania. Na koniec wszyscy uczniowie wykonali rysunki dziecka trzymającego flagę narodową. Każdy z obecnych na spotkaniu otrzymał prezentowaną książkę.

źródło: ZS w Wieczfni Kościelnej

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x