Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Transmik zrezygnował, emocji nie było


Przebieg tegorocznej edycji Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki pokazuje, że zmagania przeżywają wyraźny kryzys. Do rywalizacji przystąpiło zaledwie osiem zespołów. Na dodatek nie wszystkie były aktywne, walkowerów w rundzie zasadniczej nie brakowało.

KSP Mława nabór

Niestety początek fazy play-off nie zmobilizował reprezentantów Transmika. Najsłabsza ekipa pierwszej części sezonu nie potrafiła zebrać odpowiedniej ilości zawodników. Efekt był taki, że oddał rywalizację z De Luxe Team bez walki.

W ten sposób jedna z par ćwierćfinałowych została w zasadzie wyłoniona. Zresztą także w pozostałych parach faworytów po pierwszej konfrontacji nie trudno wskazać. TS Relaks nie dał żadnych szans szreńskiemu Technokablowi. W pierwszej partii mławianie oddali konkurentom zaledwie jedenaście punktów.

Emocji zabrakło także w ostatnim spotkaniu. Obrońcy tytułu z żuromińskiego Dre-Maru zmierzyli się z debiutantami z Kozłowa. Mistrzowie dominowali od początku, po kilkunastu minutach batalii mogli się cieszyć ze zwycięstwa 3:0.

Spotkania rewanżowe fazy ćwierćfinałowej zostaną rozegrane w środę 22 marca.

RS

 

Wyniki spotkań

De Luxe Team – Transmik Mława 3:0

TS Relaks Mława – Technokabel Szreńsk 3:0

Dre-Mar Żuromin – Express Kozłowo 3:0

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz