Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Transmik zrezygnował, emocji nie było


Przebieg tegorocznej edycji Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki pokazuje, że zmagania przeżywają wyraźny kryzys. Do rywalizacji przystąpiło zaledwie osiem zespołów. Na dodatek nie wszystkie były aktywne, walkowerów w rundzie zasadniczej nie brakowało.


Niestety początek fazy play-off nie zmobilizował reprezentantów Transmika. Najsłabsza ekipa pierwszej części sezonu nie potrafiła zebrać odpowiedniej ilości zawodników. Efekt był taki, że oddał rywalizację z De Luxe Team bez walki.

W ten sposób jedna z par ćwierćfinałowych została w zasadzie wyłoniona. Zresztą także w pozostałych parach faworytów po pierwszej konfrontacji nie trudno wskazać. TS Relaks nie dał żadnych szans szreńskiemu Technokablowi. W pierwszej partii mławianie oddali konkurentom zaledwie jedenaście punktów.

Emocji zabrakło także w ostatnim spotkaniu. Obrońcy tytułu z żuromińskiego Dre-Maru zmierzyli się z debiutantami z Kozłowa. Mistrzowie dominowali od początku, po kilkunastu minutach batalii mogli się cieszyć ze zwycięstwa 3:0.

Spotkania rewanżowe fazy ćwierćfinałowej zostaną rozegrane w środę 22 marca.

RS

 

Wyniki spotkań

De Luxe Team – Transmik Mława 3:0

TS Relaks Mława – Technokabel Szreńsk 3:0

Dre-Mar Żuromin – Express Kozłowo 3:0

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x