Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dzień Kobiet pełen atrakcji i niespodzianek


Aż 300 Pań z terenu gminy Stupsk zagościło 8 marca w świetlicy wiejskiej w Zdrojach na obchodach Dnia Kobiet. To wyjątkowy dzień i wyjątkowe spotkanie, organizatorzy zadbali więc, aby tego dnia Panie czuły się naprawdę wyjątkowo.

KSP Mława nabór

Uroczystość otworzył wójt Gminy Jacek Świderski, który oficjalnie złożył wszystkim obecnym kobietom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Ich podkreśleniem był symboliczny, wręczony każdej Pani kwiat.

Ogromną niespodzianką tego wieczoru okazał się występ grupy teatralnej, która niedawno powstała pod patronatem gminnej biblioteki. Starannie przygotowana scenografia, świetnie dobrane kostiumy i dialogi, a także kunszt aktorski, wszystko to sprawiło, że przedstawienie odniosło sukces, a publiczność nagrodziła aktorów gromkimi brawami.

Przedstawienie nie było jedyną atrakcją wieczoru. Następnie na scenie wystąpili Paweł i Marta Stawińscy, a goście mieli okazję wysłuchać przepięknego koncertu w ich wykonaniu. Państwo Stawińscy chcąc wszystkim zgromadzonym przybliżyć swoje sylwetki wyświetlili krótki filmik ukazujący ich drogę do kariery.

Ponadto każda z Pań mogła bezpłatnie skorzystać z zabiegów pielęgnujących dłonie, jak również zasięgnąć fachowej porady – jak prawidłowo pielęgnować twarz.

źródło i fot. gmina Stupsk

oprac. red

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz