Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Kobiet pełen atrakcji i niespodzianek


Aż 300 Pań z terenu gminy Stupsk zagościło 8 marca w świetlicy wiejskiej w Zdrojach na obchodach Dnia Kobiet. To wyjątkowy dzień i wyjątkowe spotkanie, organizatorzy zadbali więc, aby tego dnia Panie czuły się naprawdę wyjątkowo.


Uroczystość otworzył wójt Gminy Jacek Świderski, który oficjalnie złożył wszystkim obecnym kobietom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Ich podkreśleniem był symboliczny, wręczony każdej Pani kwiat.

Ogromną niespodzianką tego wieczoru okazał się występ grupy teatralnej, która niedawno powstała pod patronatem gminnej biblioteki. Starannie przygotowana scenografia, świetnie dobrane kostiumy i dialogi, a także kunszt aktorski, wszystko to sprawiło, że przedstawienie odniosło sukces, a publiczność nagrodziła aktorów gromkimi brawami.

Przedstawienie nie było jedyną atrakcją wieczoru. Następnie na scenie wystąpili Paweł i Marta Stawińscy, a goście mieli okazję wysłuchać przepięknego koncertu w ich wykonaniu. Państwo Stawińscy chcąc wszystkim zgromadzonym przybliżyć swoje sylwetki wyświetlili krótki filmik ukazujący ich drogę do kariery.

Ponadto każda z Pań mogła bezpłatnie skorzystać z zabiegów pielęgnujących dłonie, jak również zasięgnąć fachowej porady – jak prawidłowo pielęgnować twarz.

źródło i fot. gmina Stupsk

oprac. red

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x