Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mławska Kronika Filmowa poprzedzi kinowe seanse


Miłośnicy filmu odwiedzający kino w Mławie będą mieli przed seansami możliwość obejrzenia „Mławskiej Kroniki Filmowej”. Z krótkich materiałów dowiedzą się, co aktualnie w mieście się dzieje i jakie wydarzenia kulturalne zaplanowano na najbliższy czas.

KSP Mława nabór

 Krótkie serwisy informacyjne (ok. 3 min.) na zlecenie Urzędu Miasta Mława i Miejskiego Domu Kultury przygotowuje co miesiąc Telewizja Mazury. Można je będzie zobaczyć przed każdym seansem filmowym w kinie Miejskiego Domu Kultury w Mławie. Dowiemy się z nich, co ostatnio ciekawego w naszym mieście się wydarzyło oraz jakimi imprezami i innymi przedsięwzięciami warto się w najbliższych dniach zainteresować. Wszystko podane w nowoczesnej, przystępnej formie. Zachęcamy do oglądania „Mławskiej Kroniki Filmowej” i korzystania z oferty kulturalnej miasta!

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

6 - liczba komentarzy w artykule "Mławska Kronika Filmowa poprzedzi kinowe seanse"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Teflonowy burmistrz
Gość

To juz przestalo byc smieszne. Burmistrz nie cofnie sie przed niczym. Chyba juz kazdy zauwazyl, ze totalnie olewa on przeciwnikow. Dla niego nie wazne jest jak o nim mowimy czy piszemy. Wazne jest, ze ciagle on jest w centrum uwagi. Kiedy osmielicie sie o nim nie wspominac, nie wymieniac jego nazwiska to wtedy jest szansa, ze ten zalosny aktor z Trzcinca bedzie zmuszony grac swoja role nie jako burmistrz, ale jako soltys swojej malej wioseczki.

And
Gość

Niedługo strach będzie włączyć żelazko, bo zasyczy kochani moi mławianie, to ja wasz burmistsssssssssssssz

Emil
Gość

Tylko czy widz tę wazelinę wytrzyma?

JFK
Gość

Część przetrawi i ………
Innym zostanie i na nich licz urzedasy z umm z ich guru

Z R ..
Gość

Za czyje pieniądze
Kto bedzie ustalał tematy

Widzę.tu socjotechnike jowity co szkoli pracowników

JFK
Gość

I co seans darmowa kampania burniszcz przewodniczacy i swita radnych otwiera przystanek nie zgadzam sie na to

wpDiscuz