Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Hitem Dnia Kobiet w Wieczfni Kościelnej był niezwykły występ baletowy


W dniu ich święta, na te panie z gminy Wieczfnia Kościelna, które przyjęły zaproszenie, chciały i mogły w nim uczestniczyć, organizatorzy przygotowali moc atrakcji. Największy jednak aplauz i powszechną wesołość wywołał występ powstałej specjalnie na tę okazję silnej, męskiej grupy, przebranej za baletnice. Choć wszystkie punkty programu podobały się paniom obecnym na sali, to jednak występ baletowy był prawdziwym hitem tego spotkania.


Niemal 120 pań przybyło 8 marca na obchody Dnia Kobiet do sali w strażackiej remizie.  Wszystkie panie przywitał wójt Jan Warecki. Wraz z przewodniczącym rady gminy Tadeuszem Sieńskim złożyli wszystkim serdeczne życzenia. I już na samym początku na panie czekała miła niespodzianka. Zamiast przysłowiowego kwiatka, dla wszystkich przygotowane były wykonane ręcznie z filcu broszki.

W radosnym nastroju, przy zastawionych słodkościami stołach, panie mogły już  oglądać program artystyczny, w którym wystąpili właściwie jedynie mieszkańcy gminy.

Tę część spotkania rozpoczął koncert  Młodzieżowej Orkiestry Dętej pod batutą Tomasza Wesołowskiego. Po nich wystąpił kabaret w dość współczesnym programie zatytułowanym „Ja jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję”.  Zarówno koncert orkiestry, jak i dialogi w występie kabaretowym przeplatane były spontanicznymi oklaskami. Największe jednak brawa przypadły w udziale grupie panów – baletnic, którzy wystąpili w zabawnie wykonanych układach choreograficznych i specjalnie dobranych na tę okazję strojach. Po nich jeszcze w tanecznych klimatach wystąpili w pokazie tańców nowoczesnych Jakub Żelik i Izabela Wydurska. Rozhuśtane poprzednimi występami emocje widzów uspokoił nastrojowymi piosenkami Wojciech Nadratowski. Wszystkie te występy kolejno, zapowiadane były dowcipnymi, wierszowanymi opisami.

Jako dodatkowe atrakcje spotkaniu towarzyszyły prezentacja świata kawy i herbaty oraz pokaz makijażu i pielęgnacji dłoni.

JK

« 1 z 3 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
M.
M.
5 lata temu

Sympatyczny pomysł z broszkami 🙂

Michal
Michal
5 lata temu

Aż milo oglądać fotorelację, widać, że wszyscy dobrze się bawili. SUPER

kot
kot
5 lata temu

rewelacja . gratulacje.

alika
alika
5 lata temu

Wspaniali artyści, wielkie brawa!!! Impreza pod każdym względem udana

ann
ann
5 lata temu

świetna impreza i występy. brawo dla organizatorów! 🙂

znajoma
znajoma
5 lata temu

Super „Łabędzie” – chłopaki się spisali na medal.

kota
kota
5 lata temu

Szacun dla Panów za odwagę, poczucie humoru i dystans do siebie 🙂

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x