Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Auto w rowie. Kobieta i dwójka dzieci trafiła do szpitala


Dziś przed godziną ósmą, w okolicy miejscowości Kuklin, kobieta kierująca samochodem Renault Clio jadąca z czwórką dzieci, wpadła w poślizg i zjechała do przydrożnego rowu. Kobieta i dwójka dzieci trafiła do szpitala.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zdarzeniu w miejscowości Kuklin otrzymaliśmy od zespołu karetki pogotowia o godzinie 7:55. Po dojechaniu na miejsce, okazało się, że poszkodowane osoby: kobieta i dwójka dzieci już zostały zabrane do szpitala przez karetki pogotowia. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i przekazanie pojazdu patrolowi policji – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz