Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Auto w rowie. Kobieta i dwójka dzieci trafiła do szpitala


Dziś przed godziną ósmą, w okolicy miejscowości Kuklin, kobieta kierująca samochodem Renault Clio jadąca z czwórką dzieci, wpadła w poślizg i zjechała do przydrożnego rowu. Kobieta i dwójka dzieci trafiła do szpitala.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie o zdarzeniu w miejscowości Kuklin otrzymaliśmy od zespołu karetki pogotowia o godzinie 7:55. Po dojechaniu na miejsce, okazało się, że poszkodowane osoby: kobieta i dwójka dzieci już zostały zabrane do szpitala przez karetki pogotowia. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i przekazanie pojazdu patrolowi policji – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500