Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W Morawach rywalizowali o puchar wójta gminy Stupsk


Ten turniej siatkarski ma już swoją czteroletnią tradycję. 5 marca na hali sportowej w Morawach odbył się IV Turniej Piłki Siatkowej o puchar wójta gminy Stupsk.


W tegorocznej edycji turnieju pod siatką zmierzyły się cztery zespoły: z Konopek, Rosoch, Dunaju i Wyszyn. Rozgrywki prowadzone były systemem „każdy z każdym”. Choć gwarantowało to bardziej sprawiedliwy końcowy rezultat, to jednak wymagało od zawodników zwiększonego wysiłku. Drużyny prezentowały zbliżony poziom umiejętności, co sprawiło, że wszystkie pojedynki były emocjonujące, a zacięta walka trwała do ostatniej piłki w secie.

Ostatecznie po sześciu meczach, na szczycie tabeli z kompletem zwycięstw uplasowała się drużyna z Konopek. Tuż za zespołem Adama Zadrożnego ulokowała się drużyna z Dunaja. Miejsce na podium wywalczył jeszcze team z Rosoch, a czwarta lokata przypadła drużynie braci Karwackich z Wyszyn. Medale i dyplomy dla drużyn uczestniczących w turnieju wręczył wójt Jacek Świderski.

Jak zawsze podczas takich turniejów można liczyć na pomoc Przemka Piaseckiego, który sędziował w niedzielnych zawodach, a Adam Zadrożny i Radosław Skowroński wsparli turniej od strony organizacyjnej.

red.

źródło i foto: gmina Stupsk

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x