Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Kolizja w samym centrum miasta


5 marca ok. godziny 14:50, dwa samochody osobowe zderzyły się w samym centrum miasta na skrzyżowaniu ulic Stary Rynek, Spichrzowa i Płocka.

52-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Ford wyjeżdżając z ulicy Stary Rynek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z kierowanym przez 49 – letniego mężczyznę Volkswagenem jadącym ulicą Spichrzową. Zdarzenie skończyło się na uszkodzeniu pojazdów, nikt nie został poszkodowany.

– Kierowcy byli trzeźwi. Zdarzenie zakończyło się mandatem karnym dla kierowcy  Forda – podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Kolizja w samym centrum miasta"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Ten
Gość

Jest bardzo ograniczona widoczność w Spichrzową przez ogrodzenie remontowanego budynku.

Wow
Gość

Wow

LTWTS
Gość

Twierdzę z całą stanowczością, iż radni powinni przegłosować aby droga St .Rynek miała pierwszeństwo przejazdu ,tak jak było kiedyś .Na pewno było by mniej wypadków ,a co za tym idzie mniej dramatów ludzkich .Waszak o to chodzi !!!

wpDiscuz