Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gmina Szreńsk. W okolicy Zarąbek znaleziono zwłoki mężczyzny


W kompleksie leśnym niedaleko małej miejscowości Zarąbki w gminie Szreńsk, mieszkaniec Warszawy przebywający w tej okolicy, podczas spaceru natknął się  na częściowo napoczęte przez zwierzęta ciało mężczyzny. Według ustaleń prokuratury, mężczyzna opuścił ośrodek Markotu w Miączynie i prawdopodobnie zamarzł w lesie.

– Mężczyzna ten opuścił ośrodek Markot w Miączynie 14 stycznia br. Jego ciało zostało odnalezione 28 lutego podczas spaceru przez przebywającego w okolicy miejscowości Zarąbki mieszkańca Warszawy. Ciało mężczyzny było częściowo napoczęte przez zwierzęta leśne lub domowe. Według opinii z przeprowadzonej sekcji zwłok, mężczyzna zmarł z wychłodzenia – podaje Prokurator Rejonowy w Mławie Krzysztof Molenda.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
K.
Gość
K.

Czy wiadomo kim był ten mężczyzna?

Zaniepokojony Mławiak
Gość
Zaniepokojony Mławiak

Coś niedobrego dzieje się z tym Szreńskiem. Jak nie znajdują zwłok to przewracają się karuzele albo księża pedofile grasują…