Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Szydłowo. Podziękowania dla dzielnicowego


Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Szydłowie podziękowały swojemu dzielnicowemu Damianowi, który od początku tego roku spotykał się z najmłodszymi mieszkańcami gminy na zajęciach profilaktycznych. Tłumaczył dzieciom nie tylko jak być bezpiecznym ale także…czytał im bajki. Wszystko po to, by dzieci nie bały się policji i wiedziały, że mogą poprosić o pomoc. Efekt działań widać na zdjęciach – dwóch chłopców postanowiło przyłączyć się do dzielnicowego, przebierając się za małych policjantów.

Słoneczne ogrody Mława

źródło:KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500