Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Śmiertelny wypadek koło Bońkowa Kościelnego. Aktualizacja


Tragiczne zdarzenie koło Bońkowa Kościelnego (gm. Radzanów). Nie żyje kierowca Volkswagena Polo, który wypadł z drogi, dachował i przekoziołkował. Do wypadku doszło dziś (4 marca) około godziny 20.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie o wypadku w okolicach Bońkowa Kościelnego wpłynęło o godz. 20:14. Do działań ratowniczych zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława i zastęp OSP Strzegowo. Na miejscu okazało się, że samochód osobowy wypadł z drogi, dachował i przekoziołkował. Kierujący pojazdem wypadł z auta i znajdował się na zewnątrz pojazdu. W momencie przyjazdu straży zespół ratownictwa medycznego już umieścił poszkodowanego na noszach. Działania straży polegały na pomocy w przetransportowaniu poszkodowanego do karetki, zabezpieczeniu miejsca wypadku i przeszukania terenu, w celu sprawdzenia, czy autem podróżowały inne osoby, ale nikogo nie odnaleziono.Personel karetki stwierdził zgon mężczyzny – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

Aktualizacja 06.03.2017

– Trwają czynności mławskiej policji i prokuratury  w sprawie wypadku drogowego, w którym zginął 37- letni mieszkaniec pow. mławskiego. Do zdarzenia doszło w sobotę, o godz. 20:00 na drodze relacji Rudowo- Bońkowo Kościelne.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki VW Polo, 37- letni mieszkaniec pow. mławskiego, jadąc w kierunku Bońkowa Kościelnego, na prostym odcinku drogi, zjechał nagle na prawe pobocze a następnie na pole, gdzie pojazd kilkakrotnie dachował. Kierujący wypadł  przez  materiałowy dach pojazdu a następnie został przygnieciony przez samochód. Kierowca zginął na miejscu zdarzenia. Policja  i prokuratura ustalają przyczyny tragicznego wypadku – podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

1500
jolanta

Uspołczuje rodzinie i blizkim

Michael

Pawełku spoczywaj w pokoju.

W.O.

Wyrazy współczucia dla najbliższych.

kolega

Paweł był wspaniałym człowiekiem. Spoczywaj w pokoju Pawełku :'(

Anonim

Świetny facet, mial piekna zone, wspaniale dzieci. Nikt nie spodziewal sie jego smierci. Niech Bog swieci nad jego dusza [*]

mazury

Wielki szok i niedowierzanie! Przykro

Anonim :-(

Dlaczego to akurat Ty :'( miałeś dla kogo żyć :'(
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie [*]

Anonim122

Kto kierowal?

Anonim 123

Kierowca!

Oczywisty

Kierowca