Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rekiny Futbolu 2017 rozpoczęły sportowe zmagania


W piątkowy wieczór 3 marca w sali Państwowej Szkoły Muzycznej w Mławie uroczyście zainaugurowane zostały VII Mistrzostwa Chorągwi Mazowieckiej ZHP w halowej piłce nożnej „Rekiny Futbolu”.


To coroczny turniej organizowany przez Chorągiew Mazowiecką ZHP i Hufiec ZHP Mława. Harcerze zmagania sportowe toczyć będą na parkietach Mławskiej Hali Sportowej, hali przy Gimnazjum nr 1 oraz hali Zespołu Szkół Nr 1. Już w piątkowy wieczór przedsmakiem sportowych emocji będą towarzyszące turniejowi głównemu imprezy dodatkowe jak turbokozak, stołowe piłkarzyki, komputerowa FIFA 16 czy Street Soccer.

Podczas inauguracji rozlosowano drużyny do grup w poszczególnych kategoriach. Ceremonia losowania przeplatana była występami i konkursami. Na dokonujących losowania przedstawicieli instytucji współorganizujących turniej czekały różne sportowe zadania, a przed publicznością wystąpili: zespół Wesołysad, członkowie grupy R-Style w pokazie  freestyle football, cheerleaderki oraz Marta i Paweł Stawińscy.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x