Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Żurominek. TIR kontra Mercedes


Dziś rano w miejscowości Żurominek samochód osobowy Mercedes uderzył w tył samochodu ciężarowego z naczepą. Pomimo, że samochód osobowy został poważnie uszkodzony, nikomu z pasażerów nic się nie stało.


– Zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z ciężarowym otrzymaliśmy 3 marca o godzinie 5:35. Do zdarzenia zadysponowany został jeden zastęp JRG Mława i zastęp OPS Kowalewo. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i uprzątnięciu pozostałości powypadkowych – podaje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x