Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Żurominek. TIR kontra Mercedes


Dziś rano w miejscowości Żurominek samochód osobowy Mercedes uderzył w tył samochodu ciężarowego z naczepą. Pomimo, że samochód osobowy został poważnie uszkodzony, nikomu z pasażerów nic się nie stało.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z ciężarowym otrzymaliśmy 3 marca o godzinie 5:35. Do zdarzenia zadysponowany został jeden zastęp JRG Mława i zastęp OPS Kowalewo. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i uprzątnięciu pozostałości powypadkowych – podaje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500