Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Prusocin. Dachował fiat albea, aktualizacja


Wczoraj wieczorem w miejscowości Prusocin doszło do wypadku, w którym poszkodowane zostały dwie osoby jadące Fiatem Albea. Auto dachowało, a obaj mężczyźni trafili do mławskiego szpitala.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Prusocin wpłynęło 2 marca o godzinie 19:51. Do działań ratowniczych zadysponowany został jeden zastęp JRG Mlawa i zastęp OSP Strzegowo. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Pomocy medycznej poszkodowanym udzieliły zespoły ratownictwa medycznego obecna na miejscu zdarzenia. Dwie osoby przetransportowane zostały do szpitala – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

Aktualizacja 03.03.2017

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku drogowego, w którym rannych zostało dwóch młodych mężczyzn. Do zdarzenia doszło  2 marca tuż przed godz. 20:00 w Prusocinie.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Fiat Albea, 22- letni mieszkaniec pow. mławskiego, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze drogi i uderzył w skarpę po wyciętym drzewie. Samochód dachował. Kierowca fiata oraz jadący z nim 19- letni  pasażer, z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Mławie. Kierowca był trzeźwy. Mławska policja ustala przebieg i przyczyny zdarzenia.

źródło: asp. Anna Pawłowska

red.

fot. własne, OSP Strzegowo

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500