Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Całkowicie spłonął drewniany dom na Okólnej, dach drugiego jest nadpalony. Aktualizacja


ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


– Na ulicy Okólnej doszło do pożaru dwóch budynków mieszkalnych. Pierwszy zapalił się budynek drewniany, potem pożar rozprzestrzenił się i zajął dach sąsiedniego, murowanego, piętrowego budynku.

Z drugiego budynku ewakuowana została jedna osoba, zespół ratownictwa medycznego przetransportował ją do szpitala. W działaniach gaśniczych brało udział pięć zastępów JRG Mława oraz zastępy OSP z Turzy Małej i Szydłowa. Działania straży polegały na podaniu prądów wody w natarciu i obronie. W tej chwili trwają prace rozbiórkowe i dogaszanie budynku drewnianego. Na miejscu obecne było pogotowie energetyczne oraz policja – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

Aktualizacja 06.03.2017

Mławska policja ustala przyczyny pożaru, który wybuchł 3 marca przed godz. 15:00  na ul. Okólnej w Mławie. Paliły się dwa, sąsiadujące ze sobą  budynki mieszkalne. Do szpitala trafił 72- letni mężczyzna.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, ogień wybuchł najpierw w drewnianym budynku. Przyczyną pożaru mogło być zwarcie instalacji elektrycznej. Następnie ogień przeniósł się na poszycie dachowe sąsiedniego budynku. Mieszkający tam  72- letni mężczyzna trafił do szpitala. Jego zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 74 – letni właściciel drewnianego domu, nie odniósł obrażeń. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

red.

« 1 z 2 »

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Świadek
Świadek
4 lata temu

Dlaczego straż pożarna przyjechała bez wody ????? Najpierw musieli podjechać pod hydrant maskara

max
max
4 lata temu
Reply to  Świadek

Jeden zastęp zawsze podjeżdża pod hydrant kolego żeby zasilić pierwszy zastęp, nie siej tu paniki

Kajoj
Kajoj
4 lata temu
Reply to  Świadek

Widocznie strażaki wypili to wodę 🙂 jak nie masz wiedzy na jakiś temat to nie pisz :-),!!!!

Hxh
Hxh
4 lata temu

Czy czarny piesek który mieszkał w drewnianym domku przeżył? 🙁

sąsiadka
sąsiadka
4 lata temu
Reply to  Hxh

przeżył tylko biedny został sam

Świadek
Świadek
4 lata temu
Reply to  sąsiadka

Nie został sam.

pankracy
pankracy
4 lata temu

Przejeżdzałem z 2 godziny temu obok tego domu.. To się facet ucieszy :/

adam
adam
4 lata temu

Szybki portal, brawo.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x