Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Całkowicie spłonął drewniany dom na Okólnej, dach drugiego jest nadpalony. Aktualizacja– Na ulicy Okólnej doszło do pożaru dwóch budynków mieszkalnych. Pierwszy zapalił się budynek drewniany, potem pożar rozprzestrzenił się i zajął dach sąsiedniego, murowanego, piętrowego budynku.

Z drugiego budynku ewakuowana została jedna osoba, zespół ratownictwa medycznego przetransportował ją do szpitala. W działaniach gaśniczych brało udział pięć zastępów JRG Mława oraz zastępy OSP z Turzy Małej i Szydłowa. Działania straży polegały na podaniu prądów wody w natarciu i obronie. W tej chwili trwają prace rozbiórkowe i dogaszanie budynku drewnianego. Na miejscu obecne było pogotowie energetyczne oraz policja – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

Aktualizacja 06.03.2017

Mławska policja ustala przyczyny pożaru, który wybuchł 3 marca przed godz. 15:00  na ul. Okólnej w Mławie. Paliły się dwa, sąsiadujące ze sobą  budynki mieszkalne. Do szpitala trafił 72- letni mężczyzna.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, ogień wybuchł najpierw w drewnianym budynku. Przyczyną pożaru mogło być zwarcie instalacji elektrycznej. Następnie ogień przeniósł się na poszycie dachowe sąsiedniego budynku. Mieszkający tam  72- letni mężczyzna trafił do szpitala. Jego zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 74 – letni właściciel drewnianego domu, nie odniósł obrażeń. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

red.

« 1 z 2 »

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Świadek
Świadek
4 lata temu

Dlaczego straż pożarna przyjechała bez wody ????? Najpierw musieli podjechać pod hydrant maskara

max
max
4 lata temu
Reply to  Świadek

Jeden zastęp zawsze podjeżdża pod hydrant kolego żeby zasilić pierwszy zastęp, nie siej tu paniki

Kajoj
Kajoj
4 lata temu
Reply to  Świadek

Widocznie strażaki wypili to wodę 🙂 jak nie masz wiedzy na jakiś temat to nie pisz :-),!!!!

Hxh
Hxh
4 lata temu

Czy czarny piesek który mieszkał w drewnianym domku przeżył? 🙁

sąsiadka
sąsiadka
4 lata temu
Reply to  Hxh

przeżył tylko biedny został sam

Świadek
Świadek
4 lata temu
Reply to  sąsiadka

Nie został sam.

pankracy
pankracy
4 lata temu

Przejeżdzałem z 2 godziny temu obok tego domu.. To się facet ucieszy :/

adam
adam
4 lata temu

Szybki portal, brawo.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x