Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Całkowicie spłonął drewniany dom na Okólnej, dach drugiego jest nadpalony. Aktualizacja


– Na ulicy Okólnej doszło do pożaru dwóch budynków mieszkalnych. Pierwszy zapalił się budynek drewniany, potem pożar rozprzestrzenił się i zajął dach sąsiedniego, murowanego, piętrowego budynku.

Z drugiego budynku ewakuowana została jedna osoba, zespół ratownictwa medycznego przetransportował ją do szpitala. W działaniach gaśniczych brało udział pięć zastępów JRG Mława oraz zastępy OSP z Turzy Małej i Szydłowa. Działania straży polegały na podaniu prądów wody w natarciu i obronie. W tej chwili trwają prace rozbiórkowe i dogaszanie budynku drewnianego. Na miejscu obecne było pogotowie energetyczne oraz policja – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

Aktualizacja 06.03.2017

Mławska policja ustala przyczyny pożaru, który wybuchł 3 marca przed godz. 15:00  na ul. Okólnej w Mławie. Paliły się dwa, sąsiadujące ze sobą  budynki mieszkalne. Do szpitala trafił 72- letni mężczyzna.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, ogień wybuchł najpierw w drewnianym budynku. Przyczyną pożaru mogło być zwarcie instalacji elektrycznej. Następnie ogień przeniósł się na poszycie dachowe sąsiedniego budynku. Mieszkający tam  72- letni mężczyzna trafił do szpitala. Jego zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 74 – letni właściciel drewnianego domu, nie odniósł obrażeń. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

red.

« 1 z 2 »

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

8
KOMENTARZE

avatar
1500
Świadek
Gość
Świadek

Dlaczego straż pożarna przyjechała bez wody ????? Najpierw musieli podjechać pod hydrant maskara

max
Gość
max

Jeden zastęp zawsze podjeżdża pod hydrant kolego żeby zasilić pierwszy zastęp, nie siej tu paniki

Kajoj
Gość
Kajoj

Widocznie strażaki wypili to wodę 🙂 jak nie masz wiedzy na jakiś temat to nie pisz :-),!!!!

Hxh
Gość
Hxh

Czy czarny piesek który mieszkał w drewnianym domku przeżył? 🙁

sąsiadka
Gość
sąsiadka

przeżył tylko biedny został sam

Świadek
Gość
Świadek

Nie został sam.

pankracy
Gość
pankracy

Przejeżdzałem z 2 godziny temu obok tego domu.. To się facet ucieszy :/

adam
Gość
adam

Szybki portal, brawo.