Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Nie przegap! Wystawa „Historia Polskiej Siatkówki” i mecz gwiazd już 4 marca


Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej,  Volley Bajka Muzeum Siatkówki w Warszawie i Klub Sportowy „Zawkrze Mława” zapraszają w dniu 4 marca o godz. 12:00 na otwarcie wystawy „Historia Polskiej Siatkówki”. Otwarciu wystawy towarzysz mecz pomiędzy drużynami Gwiazdy Piłki Siatkowej i KS „Zawkrze Mława”.  Mecz odbędzie się w tym samym dniu o godz. 14:00 w Hali Sportowej I LO w Mławie.

KSP Mława nabór

Muzeum Siatkówki Volley Bajka mieści się w Arenie Ursynów przy ulicy Pileckiego 122 w Warszawie. Nietypowa prezentacja zgromadzonych trofeów i pamiątek sprawia, że obecność na tej wystawie dostarcza każdemu, kto kocha siatkówkę, wyjątkowych i niezapomnianych przeżyć. Ponad 1000 medali, 200 koszulek, bogaty zestaw pucharów, piłki z autografami mistrzów siatkówki, zdjęcia, dyplomy, proporczyki i identyfikatory świadczą o różnorodności zgromadzonych na przestrzeni 5 lat eksponatów. Wszystko, co najciekawsze zostanie zaprezentowane w Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie. Twórcą tego „Siatkarskiego Raju” jest Grzegorz Szewczyk, od zawsze związany z tym sportem. W latach 1976 – 1998 zawodnik warszawskich klubów (MDK i Skry), do dnia dzisiejszego bawiący się w siatkówkę w zespołach oldbojów. Może pochwalić się między innymi zdobyciem w tej kategorii wraz z kolegami tytułu mistrza Polski w roku 2016. Jest komisarzem Plus Ligi i Orlen Ligi.

źródło: Organizatorzy

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz