Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Czarna Elka z pucharem wójta gminy Szreńsk


Ostatnim akordem tegorocznej edycji AGG Ligi Szreńsk był turniej piłki nożnej o puchar wójta gminy Szreńsk. Do rywalizacji przystąpiło osiem zespołów, walczących w tegorocznej edycji ligi. Zwycięsko z rywalizacji wyszli reprezentanci Czarnej Elki.

KSP Mława nabór

Sukces nie przyszedł wicemistrzom ligi łatwo. Zmagania w grupie B potoczyły się tak, że trzy zespoły mogły się pochwalić identyczną zdobyczą punktów. Bezpośrednie pojedynki i bramki nie pozwoliły wyłonić także dwóch ekip, które awansowałyby do półfinału.

Organizatorzy zadecydowali o rozegraniu 5-minutowych dogrywek między zainteresowanymi stronami. Nawet to nie zadecydowało o wyłonieniu dwóch najlepszych drużyn eliminacji. Ostatecznie doszło do konkursów rzutów karnych, szczęśliwych dla Przychodu i Czarnej Elki.

Umiejętność wykorzystywania „jedenastek” przydała się graczom  w kolejnych pojedynkach. Choć jeszcze nie w półfinałowym starciu, wygranym aż 5:2 z Technokablem. Karne okazały się potrzebne w finałowym pojedynku. Regulaminowy czas nie wyłonił zwycięzcy. Lepsi w karnych okazali się futboliści Czarnej Elki. Miączynianie uplasowali się na drugiej pozycji, na najniższym stopniu podium stanęli reprezentanci Przychodu.

Potem przyszedł czas na podsumowanie drugiej edycji AGG Ligi Szreńsk. Nagrodzono zespoły, wyróżnienia otrzymali także zawodnicy. Statuetkę dla króla strzelców odebrał Szymon Racki (Miączyn), dla najlepszego bramkarza Sebastian Olszewski (Czarna Elka), najlepszego gracza MVP Piotr Kołakowski ze Szreńsk Team. Specjalny puchar otrzymała Katarzyna Rembecka z Torpedy Szreńsk. Natomiast puchar Fair Play odebrali zawodnicy z Przychodu.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz