Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Dwa żurawie tak


Do kalendarzowej wiosny pozostało jeszcze kilka kartek w kalendarzu. Tymczasem za oknem aura z dnia na dzień staje się coraz bardziej wiosenna. Zupełnie już zginął śnieg i lód, a na polach zaczynają zielenić się oziminy.


O tym czy już nastanie chyba jedna z najpiękniejszych pór roku decyduje przyroda. Nieomylnym znakiem jej nadejścia jest powrót zimujących w cieplejszych klimatach ptaków. Te już zaczynają powracać. Pierwsi ich emisariusze już pojawili się w powiecie mławskim. Przyleciały już żurawie a nawet gęsi. A ponieważ ludowe powiedzenie mówi że „jedna jaskółka wiosny nie czyni” , czekamy na przylot tych najbardziej kojarzonych z wiosenną porą – bocianów.

red.

Fot. archiwum prywatne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
kot
kot
4 lata temu

Piękne zdjęcia.Ja widziałem 2 żurawie jeszcze na łące pełnej śniegu.Niesamowite wrażenie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x