Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szumsk. Jedno wezwanie, dwa wypadki


Dziś około godziny 10 – tej na drodze niedaleko Szumska na drodze na Rzęgnowo mężczyzna kierujący fiatem Uno uderzył w tył przyczepy stojącego na poboczu samochodu ciężarowego załadowanego drewnem. Chwilę później niedaleko tego zdarzenia kobieta kierująca samochodem osobowym Volvo straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu. Zarówno kierowca Uno jak i kobieta kierująca Volvo trafili do szpitala.


– Działania ratownicze w Szumsku prowadziły dwa zastępy JRG Mława i zastępy OSP z Rzęgnowa i Dzierzgowa. Zgłoszenie o pierwszym zdarzeniu wpłynęło o godzinie 10:03, a drugie zauważyli strażacy już obecni na miejscu zdarzenia, którzy natychmiast podjęli działania. Pomocy medycznej poszkodowanym udzieliły zespoły ratownictwa medycznego. Policja obecna na miejscu ustala okoliczności obu zdarzeń – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red

.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x