Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nie ma chętnych do objęcia stanowiska dyrektora wydziału edukacji i zdrowia


24 lutego minął termin składania dokumentów aplikacyjnych przez potencjalnych kandydatów do objęcia stanowiska dyrektora wydziału Edukacji i Zdrowia w mławskim starostwie. W określonym w ogłoszeniu terminie nie zgłosiła się nawet jedna osoba chętna.

W ogłoszeniu o naborze starostwo wymagało od kandydatów wylegitymowania się wykształceniem wyższym, co najmniej trzyletnim stażem pracy na stanowisku kierowniczym lub wykonywaniem przez co najmniej trzy lata działalności gospodarczej w zakresie oświaty oraz posiadania skończonego kursu lub studiów podyplomowych z zakresu zarządzania oświatą.

Kandydat powinien być nie karany i cieszyć się nieposzlakowaną opinią. Dodatkowo powinien znać przepisy prawne niezbędne do wykonywania zadań przypisanych do stanowiska.

– Do piątku 24 lutego nikt dokumentów nie złożył. Planujemy wkrótce dokonać ponownego naboru – informuje starosta mławski Włodzimierz Wojnarowski.

Na tym etapie jeszcze nie wiadomo, czy zmienią się jakieś kryteria, które spełniać muszą kandydaci. Do 31 marca wydziałem Edukacji i Zdrowia kieruje nadal dyrektor Jan Marek Wtulich.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
JFK
Gość
JFK

He he bo to fucha na rok

MAX
Gość
MAX

Dlaczego?

hahahhahah
Gość
hahahhahah

konkurs konkursem a i tak zostaje ktoś z nadania

Michał
Gość
Michał

Dlaczego tylko na rok ?