Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Joker polubił podium. Tym razem drugie miejsce


W ostatnią niedzielę lutego rozegrano turniej halowej piłki nożnej drużyn amatorskich o puchar burmistrza Przasnysza. Organizatorzy nie chcieli ograniczyć się tylko do miejscowych zespołów. Zaproszenie otrzymał mistrz mławskiej Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu.


Nasz zespół wystąpił w składzie: Krzysztof Stępka, Jarosław Krystkiewicz, Sławomir Grablewski, Jarosław Rykowski, Karol Roniewicz, Dawid Barciński, Ryszard Wodowski, Marek Kacprzak i Zbigniew Krystkiewicz.

Turniej zgromadził na starcie dwanaście drużyn. W eliminacjach mławianie podobnie jak i reszta uczestników rozegrali po trzy pojedynki. Na  ingracjację ograli 2:1 Fortunę, a potem spisali się jeszcze lepiej. Zarówno w  rywalizacji ze Stryjami, jak i Kasztanami Przasnysz nie stracili gola, sami strzelając odpowiednio trzy i cztery. Bramki w fazie grupowej zdobyli Zbigniew Krystkiewicz (2), Dawid Barciński (2), Jarosław Krystkiewicz (2), Marek Kacprzak, Sławomir Grablewski i Krzysztof Stępka.

Z pierwszego miejsca przebili się do ćwierćfinału. W nim okazali się lepsi od silnego zespołu Albatrosów. Triumfowali 2:0, a przesądziły o tym trafienia Barcińskiego i Zbigniewa Krystkiewicza.

Półfinał z jednym z faworytów turnieju Czarkami przyniósł niezwykłe emocje. Rywalizacja okazała się tak zacięta, że zwycięzca został wyłoniony dopiero w konkursie rzutów karnych. W regulaminowym czasie padł remis 1:1 (bramka Barcińskiego).

Lepsi w „jedenastkach” okazali się nasi futboliści. Wygrali 5:4, przebijając się do decydującego pojedynku.

W nim zabrakło już trochę siły, a przede wszystkim szczęścia. Konkurenci z Borkowa skupili się od pierwszej minuty głównie na defensywie. Atakowali wyjątkowo sporadycznie, niestety jeden z kontrataków zakończył się powodzeniem. Niewielkiej straty nie udało się już odrobić.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x