Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Joker polubił podium. Tym razem drugie miejsce


W ostatnią niedzielę lutego rozegrano turniej halowej piłki nożnej drużyn amatorskich o puchar burmistrza Przasnysza. Organizatorzy nie chcieli ograniczyć się tylko do miejscowych zespołów. Zaproszenie otrzymał mistrz mławskiej Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Nasz zespół wystąpił w składzie: Krzysztof Stępka, Jarosław Krystkiewicz, Sławomir Grablewski, Jarosław Rykowski, Karol Roniewicz, Dawid Barciński, Ryszard Wodowski, Marek Kacprzak i Zbigniew Krystkiewicz.

Turniej zgromadził na starcie dwanaście drużyn. W eliminacjach mławianie podobnie jak i reszta uczestników rozegrali po trzy pojedynki. Na  ingracjację ograli 2:1 Fortunę, a potem spisali się jeszcze lepiej. Zarówno w  rywalizacji ze Stryjami, jak i Kasztanami Przasnysz nie stracili gola, sami strzelając odpowiednio trzy i cztery. Bramki w fazie grupowej zdobyli Zbigniew Krystkiewicz (2), Dawid Barciński (2), Jarosław Krystkiewicz (2), Marek Kacprzak, Sławomir Grablewski i Krzysztof Stępka.

Z pierwszego miejsca przebili się do ćwierćfinału. W nim okazali się lepsi od silnego zespołu Albatrosów. Triumfowali 2:0, a przesądziły o tym trafienia Barcińskiego i Zbigniewa Krystkiewicza.

Półfinał z jednym z faworytów turnieju Czarkami przyniósł niezwykłe emocje. Rywalizacja okazała się tak zacięta, że zwycięzca został wyłoniony dopiero w konkursie rzutów karnych. W regulaminowym czasie padł remis 1:1 (bramka Barcińskiego).

Lepsi w „jedenastkach” okazali się nasi futboliści. Wygrali 5:4, przebijając się do decydującego pojedynku.

W nim zabrakło już trochę siły, a przede wszystkim szczęścia. Konkurenci z Borkowa skupili się od pierwszej minuty głównie na defensywie. Atakowali wyjątkowo sporadycznie, niestety jeden z kontrataków zakończył się powodzeniem. Niewielkiej straty nie udało się już odrobić.

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500