Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nietrzeźwa kobieta za kierownicą Punto w Radzanowie


Interweniujący patrol policji zatrzymał w Radzanowie 33- letnią Monikę J. Kobieta podejrzewana  jest o kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Policję powiadomił świadek.


ksp Mława
Reklama

Do zdarzenia doszło 27 lutego, po godz. 16:00. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, dotyczące nietrzeźwej kierującej samochodem marki Fiat Punto.  Kobieta została zatrzymana krótko po zgłoszeniu, w pobliżu swojego auta. W organizmie miała ponad 2,20 promila alkoholu. Trwają czynności policji.

To kolejne, w ciągu niespełna  miesiąca zatrzymanie tej samej kierującej. 4 lutego, o godz. 23:40 w Radzanowie  Monika J. kierowała samochodem marki BMW, mając w organizmie ponad 1,70 promila alkoholu.

Część zatrzymywanych przez policję, nietrzeźwych kierujących, to osoby które już wcześniej straciły prawa jazdy za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Zgodnie z kodeksem karnym art. 178 a§4 , jeżeli sprawca był  wcześniej prawomocnie skazany za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego , podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Kara finansowa, w tym przypadku,  wynosi 10 tysięcy złotych.

źródło: asp. Anna Pawłowska rzecznik prasowa KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
polak
polak
5 lata temu

tacy i inni recydywiści powinni być karani przykładnie paką do odsiadki bez możliwości jej uniknięcia i publiczne pokazanie twarzy i dane personalne tego przyszłego zabójcy inny uczestników drogi

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x