Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ferie zimowe w gminie Stupsk z magicznym zakończeniem


Na brak atrakcji podczas zimowych ferii na pewno nie mogą narzekać dzieci z gminy Stupsk. Dla tych, którzy nie wyjechali poza miejsce zamieszkania przez całe ferie zorganizowane były ciekawe i atrakcyjne zajęcia, warsztaty, spektakle oraz spotkania. W planie ferii znalazły się też dwie wycieczki do Ciechanowa i Mławy.


ksp Mława
Reklama

Niestety nie wszyscy chętni mogli się zakwalifikować do udziału w półkoloniach. Miejsc było czterdzieści, a chętnych znacznie więcej. Przez oba tygodnie ferii uczestnicy w czasie wypoczynku mieli zagwarantowaną opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, która organizowała im rożnego rodzaju zajęcia.

Wiele atrakcji dostarczyły dzieciom wyjazdy do Ciechanowa i Mławy. W Ciechanowie dzieci uczestniczyły w warsztatach w nowej sali edukacyjnej „Ognik” w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, a także korzystały z basenu. W Mławie z równie sympatycznym skutkiem odwiedziły kręgielnię i pizzerię.

Dzieci chętnie brały udział w warsztatach plastycznych i sportowych. O bezpieczeństwie podczas wypoczynku i pracy policjanta opowiadał  zaproszony gość – mł.asp. Krzysztof Szymański. Grupa teatralna „Maska” zaprezentowała spektakl o Smoku Wawelskim. Magicznym zakończeniem ferii był pokaz iluzjonisty Damiana Krażewskiego. Ten młody iluzjonista przygotował dla najmłodszych widzów świetny pokaz magicznych sztuczek. Niemal wszystkie były wykonywane przy pomocy asystentów wybieranych spośród dzieci. Jak sprawił, że stoliczek unosił się w powietrzu, kredki same malowały, a z ucha i nosa asystentów wypadały pieniążki dokładnie nie wiadomo, choć dzieci starały się zajrzeć mu nawet do magicznego kuferka.

Aż szkoda, że ferie trwają tak krótko, ale za to można już powoli myśleć o zbliżających się wakacjach.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
zadowolony rodzic
zadowolony rodzic
5 lata temu

brawo dla szkoły i dyrekcji że organizują ferie dla wiejskich dzieciaków.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x