Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Singliści powalczyli po raz trzeci. Mławianie w półfinale


Na kortach w Ciechanowie toczą się zmagania w cyklicznej imprezie o nazwie „Trzy, cztery… gramy”. Rozegrano już trzy turnieje w grze pojedynczej. Ich bilans jest wyjątkowo korzystny dla zawodnika z Mławy Wojciecha Chocholskiego.

KSP Mława nabór

Dwa premierowe turnieje potoczyły się pod dyktando naszego reprezentanta. Zdobył w nich komplet punktów, zostając liderem klasyfikacji generalnej. W tyle zostawił tak mocnego konkurenta jak Krzysztof Mendelka.

Początkowo Chocholski był osamotniony, w kolejnych zawodach rozegranych w połowie lutego otrzymał wparcie innego mławianina. Marek Jóźwiak nie ograniczył się do samego startu. Ostro zamieszał w końcówce.

Po dwóch wygranych w eliminacjach  awansował do półfinału. W nim doszło do „bratobójczego” pojedynku – po drugiej stronie siatki stanął Chocholski. Derbowy pojedynek nie przyniósł zbyt wielu emocji. Debiutant okazał się skuteczniejszy, wygrywając w dwóch setach (6:4, 6:0).

Niestety w finale Jóźwiak nie miał już tylu powodów do radości. Nie dał rady pokonać Konstantyna  Luky’enko. Przegrał w dwóch odsłonach, w każdej potrafił ugrać zaledwie po gemie.

Mimo przegranej w półfinałowej konfrontacji Chocholski utrzymał się na pierwszym miejscu w generalnym zestawieniu. Nad drugim Mendelką ma dwadzieścia punktów przewagi.

Ostatni turniej w grze pojedynczej zostanie rozegrany w ostatnią sobotę kwietnia.

Klasyfikacja generalna gry pojedynczej: 1. Wojciech Chocholski 130 pkt., 2. Krzysztof Mendalka 110, 3. Mariusz Zaręba 70, 4. Kamil Falejczyk 50, 6. Paweł Chyliński 50, 6. Konstantyn Luk’yaneko 50, 7. Tomasz Kumiński 40, 8. Marek Jóźwiak 40

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Singliści powalczyli po raz trzeci. Mławianie w półfinale"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Beata (liceum GARY)
Gość

BRAVO Marek- tyle lat z rakietą, pozdrawiam

wpDiscuz