Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Orkiestra dęta ćwiczy nawet w ferie, ale i wypoczywa


Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Wieczfni Kościelnej intensywnie ćwiczy i bardzo się stara by ich repertuar był szeroki i atrakcyjny. A to wymaga długich godzin gry i ćwiczeń, nawet w dni wolne od szkoły. Tym bardziej więc w zimowe ferie należy się im choćby jeden dzień prawdziwego odpoczynku.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Grupa młodych muzyków udała się do Term Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim. To miejsce wymarzone na relaks i odpoczynek. Po dotarciu na miejsce muzycy spędzili czas na dwugodzinnym szaleństwie w basenach. Dużo frajdy przyniosły zabawy na zjeżdżalniach. Aby złapać nieco oddechu przed kolejnymi zjazdami relaksowano się w jacuzzi. Grupa pływała również w basenie zewnętrznym. Oj szkoda było wychodzić z wody i zbierać się do odjazdu. W drodze powrotnej nabrano sił w olsztyńskim mcdonaldzie. Muzycy większość czasu spędzają na próbach, ale uczestniczą również w wyjazdach będących formą nagrody za pracę i trud jaki wkładają w rozwój swoich umiejętności. Chętnie przyjmą do swojego grona kolejnych uczestników. Zapraszamy!

źródło i fot.:GBP w Wieczfni Kościelnej

oprac. red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Α. Ω.

Muzyka łagodzi obyczaje 🙂 To po pierwsze. A po drugie – miałem okazję słyszeć co poniektórych (bo wiadomo, że nie wszyscy będą zawodowymi muzykami) – i mam naprawdę szczere przekonanie, że jeśli będą konsekwentni w swojej pracy – mogą osiągnąć sporo większy sukces, niż ten, który osiągają teraz – na miarę swojej Małej Ojczyzny – choć ten pozytywistyczny wkład w dobro wspólne, które otacza nas wszystkich – i dzięki któremu czujemy się jak mieszkańcy centrum świata – na szali z międzynarodową karierą, która może ich czekać – balansować może w obliczu dobra wspólnego – niemalże na równi 🙂 Gratulacje dla… Czytaj więcej »

Kris

Przyjemne z pożytecznym, ładne instrumenty, młodzież zadowolona i jak to dobrze jak gmina dba o młode talenty, nie jak w cudownej mieścinie Mława.:)