Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Orkiestra dęta ćwiczy nawet w ferie, ale i wypoczywa


Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Wieczfni Kościelnej intensywnie ćwiczy i bardzo się stara by ich repertuar był szeroki i atrakcyjny. A to wymaga długich godzin gry i ćwiczeń, nawet w dni wolne od szkoły. Tym bardziej więc w zimowe ferie należy się im choćby jeden dzień prawdziwego odpoczynku.


Grupa młodych muzyków udała się do Term Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim. To miejsce wymarzone na relaks i odpoczynek. Po dotarciu na miejsce muzycy spędzili czas na dwugodzinnym szaleństwie w basenach. Dużo frajdy przyniosły zabawy na zjeżdżalniach. Aby złapać nieco oddechu przed kolejnymi zjazdami relaksowano się w jacuzzi. Grupa pływała również w basenie zewnętrznym. Oj szkoda było wychodzić z wody i zbierać się do odjazdu. W drodze powrotnej nabrano sił w olsztyńskim mcdonaldzie. Muzycy większość czasu spędzają na próbach, ale uczestniczą również w wyjazdach będących formą nagrody za pracę i trud jaki wkładają w rozwój swoich umiejętności. Chętnie przyjmą do swojego grona kolejnych uczestników. Zapraszamy!

źródło i fot.:GBP w Wieczfni Kościelnej

oprac. red.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Α. Ω.
Gość
Α. Ω.

Muzyka łagodzi obyczaje 🙂 To po pierwsze. A po drugie – miałem okazję słyszeć co poniektórych (bo wiadomo, że nie wszyscy będą zawodowymi muzykami) – i mam naprawdę szczere przekonanie, że jeśli będą konsekwentni w swojej pracy – mogą osiągnąć sporo większy sukces, niż ten, który osiągają teraz – na miarę swojej Małej Ojczyzny – choć ten pozytywistyczny wkład w dobro wspólne, które otacza nas wszystkich – i dzięki któremu czujemy się jak mieszkańcy centrum świata – na szali z międzynarodową karierą, która może ich czekać – balansować może w obliczu dobra wspólnego – niemalże na równi 🙂 Gratulacje dla… Czytaj więcej »

Kris
Gość
Kris

Przyjemne z pożytecznym, ładne instrumenty, młodzież zadowolona i jak to dobrze jak gmina dba o młode talenty, nie jak w cudownej mieścinie Mława.:)