Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Morawy. Trzygodzinny maraton zumby dla KingiI Charytatywny Maraton Zumba & Fitness, który odbył się w hali sportowej w Morawach w sobotę 25 lutego miał na celu pomoc w leczeniu chorej dwunastoletniej Kingi Bieńkowskiej. Już w pierwszej dobie życia stwierdzono u niej złożoną wadę serca, a do dziś przeszła trzy etapy operacji kardiochirurgicznej. Zebrane pieniądze przeznaczone będą m.in. na zakup specjalistycznego sprzętu do pomiaru krzepliwości krwi oraz leczenie.

– Jaką kwotę udało się zebrać dokładnie będziemy wiedzieć w poniedziałek. Na parkiecie zatańczyło ponad 100 osób, może nawet około 120 – mówi koordynator wydarzenia Mariusz Olszewski.

Udział w maratonie zumby był odpłatny, uczestnicy nabywali bilet w kwocie 30 zł, wspierając tym samym akcję charytatywną. Tym, którzy się zdecydowali wziąć udział w maratonie organizatorzy zapewnili moc atrakcji. Maraton poprowadzili znani instruktorzy, jak choćby Stefan Jakóbczyk, Łukasz Grabowski, Anna Sarnowska, Ewa Osińska, Damian Jabłoński, Paula Patryka, Marta Wichłacz i Mirka Sokolnicka.

Osoby, które nabyły bilet uczestniczyły na koniec w losowaniu ponad pięćdziesięciu nagród ufundowanych przez sponsorów. To właśnie Kinga Bieńkowska losowała osoby, które nagrody otrzymywały.

red.


 red.

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz