Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Morawy. Trzygodzinny maraton zumby dla KingiSłoneczne ogrody Mława

I Charytatywny Maraton Zumba & Fitness, który odbył się w hali sportowej w Morawach w sobotę 25 lutego miał na celu pomoc w leczeniu chorej dwunastoletniej Kingi Bieńkowskiej. Już w pierwszej dobie życia stwierdzono u niej złożoną wadę serca, a do dziś przeszła trzy etapy operacji kardiochirurgicznej. Zebrane pieniądze przeznaczone będą m.in. na zakup specjalistycznego sprzętu do pomiaru krzepliwości krwi oraz leczenie.

– Jaką kwotę udało się zebrać dokładnie będziemy wiedzieć w poniedziałek. Na parkiecie zatańczyło ponad 100 osób, może nawet około 120 – mówi koordynator wydarzenia Mariusz Olszewski.

Udział w maratonie zumby był odpłatny, uczestnicy nabywali bilet w kwocie 30 zł, wspierając tym samym akcję charytatywną. Tym, którzy się zdecydowali wziąć udział w maratonie organizatorzy zapewnili moc atrakcji. Maraton poprowadzili znani instruktorzy, jak choćby Stefan Jakóbczyk, Łukasz Grabowski, Anna Sarnowska, Ewa Osińska, Damian Jabłoński, Paula Patryka, Marta Wichłacz i Mirka Sokolnicka.

Osoby, które nabyły bilet uczestniczyły na koniec w losowaniu ponad pięćdziesięciu nagród ufundowanych przez sponsorów. To właśnie Kinga Bieńkowska losowała osoby, które nagrody otrzymywały.

red.


 red.

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500